8-річний хлопчик, втративши кінцівки через менінгіт, почав займатися боротьбою

— 25 жовтня 2016, 13:35

Проте стан здоров'я не пригнічує 8-річного хлопчика, він шокував усіх, коли захотів займатися боротьбою, пише The Daily Mail.

Маршал виявив бажання займатися Джиу-джитсу після того, як побував на кількох тренуваннях свого батька, 39-річного Мосса Дженсона.

8-річному хлопчику дозволили пройти за лаштунки змагань UFC 204 у Манчестері, де він зустрівся із чемпіоном у напівтяжкій вазі Майклом Біспінгом. На рингу Маршалу дозволили показати кілька ударів для 10 тисяч глядачів.

Маленький Маршал був у захваті від побаченого й пережитого. Його батько розповів, що незнайомці зазвичай співчутливо ставляться до сина.

"Люди говорять, що це мабуть надто тяжко для мене. Так, це складно, але ми дуже багато вчимося у Маршала. Він – щаслива дитина і робить усе можливе, щоб ми могли ним пишатися. Я дуже-дуже гордий за свого сина", – поділився Мосс.

[L]Хоча кілька років тому родина Дженсонів не була налаштована аж так оптимістично. Через 4 дні після святкування першого дня народження, малюк потрапив у лікарню. Його життєво важливі органи два рази відмовляли, а лікарям знадобилися годни на те, щоб подолати менінгіт.

Життя дитині вдалося врятувати, але тепер малому доводиться жити з ампутованими кистями рук та ногами. На щастя, Маршал уникнув пошкодження мозку та не втратив слух.

Через майже 6 років після страшної хвороби хлопчик потроху звикає до протезів на ногах. У майбутньому родині доведеться витратити майже мільйон фунтів на зміну штучних ніг для свого сина.

А поки малий ходить на тренування з боротьби. Його наставник Колін Треворроу розповів:

"Маршал – справжній борець за життя та дійсний чемпіон. Він здатен перемогти усе. Коли його запитують, чи є щось, чого він не зміг би, малий відповідає "ні". Коли кажуть, що він може мати все – погоджується".

Реклама:

Головне сьогодні