З 1 листопада у Києві зібрали 20 тонн поліетиленових пакетів на переробку

— 17 листопада 2016, 13:35

Клієнти хоч і нарікають на низьку вартість (1,5 гривні за кілограм), але потік мішечків зростає щодня, йдеться в сюжеті ТСН

"Головне, щоб пакети всередині були чисті, щоби не було сміття", – пояснює збирач відходів Віктор Іванович, який у своєму вагончику приймає пластикові пляшки, макулатуру, картон, а тепер іще й целофан.

"Деякі вже приносять по 5-6 кілограм, а спочатку по півкіла носили, так що процес іде", – розповідає власник пункту прийому.

[L]Із місць прийому їх забирають на переробку. Спочатку їх сортують, потім ріжуть та переплавляють.

Напівфабрикат, який отримують в результаті, стає основою для різноманітних полімерних виробів – він сантехнічних труб до таких самих побутових пакетів.

Нагадаємо, з 1 листопада у більш ніж 100 пунктах Київміськвторресурсів приймають поліетиленові пакети по 1,5 гривні за кілограм. Розташування пунктів прийому можна подивитися на карті.

До них можна здати кольорові поліетиленові пакети, також білі та прозорі, з ручками, без ручок, типу "маєчка", ті, в які продають їжу, одяг та інші побутові речі. Пакети мити не потрібно, головне, щоб там не було залишків сміття.

Реклама:

Головне сьогодні