Зміна правил. Люди можуть зустрічатися із 6 партнерами одразу – дослідники

— 29 листопада 2016, 12:50

Коли сучасна молода людина намагається пояснити комусь із старших концепцію побачень, стає зрозуміло, що протягом кількох останніх десятиліть "правила" дуже змінилися, пише The Independent.

Тепер все не так просто, як вечеря чи похід у кіно – самотні паралельно зустрічаються із більш ніж одним партнером.

[L]На думку дослідників, зараз нормально – ходити на побачення одночасно із 6 людьми.

Результати дослідження, проведеного організацією eHarmony Australia показали, що маючи одного партнера, сучасні люди намагаються бути відкритими й до інших можливостей.

Разом із тим, експерти говорять про зростання популярності нового явища, коли партнер якоїсь миті може просто припинити відповідати на повідомлення та дзвінки й у цілому ігнорувати свою пасію.

Фахівці, які проводили дослідження, стверджують, що протягом останнього року 64% самотніх людей пережили досвід, коли їхні партнери раптово зникли.

Крім того, 51% учасників дослідження eHarmony зізналися, що самі можуть припинити спілкувтися із тим, до якої втратили інтерес, не пояснюючи нічого.

64% самотніх людей пережили досвід, коли їхні партнери після побачення раптово зникли. Фото mavoimages/Depositphotos

Один зі способів розширення кола партнерів для побачень – мобільні додатки.

"Розробка також показала, що дуже багато користувачів додатків у смартфонах для побачень, не задоволені результатами", – розповіла керівниця eHarmony Australia Ніколь МакІннс.

Реклама:

Головне сьогодні