NASA розшукує детективів для дослідження пінгвінів в Антарктиці

1265
3 листопада 2016

Ресурс penguinmap.com дозволяє всім охочим зафіксувати свої спостереження з Антарктики про місця проживання пінгвінів та види, яких помічали на тих чи інших територіях, пише TakePart.

Фахівці вважають, що така ініціатива допоможе не тільки знайти нові поселення, а й докладно оцінити кліматичні умови, в яких виживають птахи.

"Пінгвіни є одним із найважливіших компонентів антарктичної харчової мережі, тому за їхнім існуванням, розселенням та розмноженням визначають стан екосистеми в цілому", – пояснив професор екології та еволюції Університету Стоні Брук Хізер Лінч.

Реклама:

Науковець додав, що фахівцям уже давно відомо про зміни популяцій цих пахів, але вони досі не мають докладної інформації щодо причин цього явища.

Одна з основних цілей новоствореного ресурсузбирати матеріал для створення спеціальної політики щодо захисту птахів і риб, наприклад, дозволів на туризм та риболовлю.

Пінгвіни уже встигли допомогти в аналогічному проекті, коли було прийнято рішення про захист цілої зони у Морі Росса від вилову риби.

Пінгвіни є одним із найважливіших компонентів антарктичної харчової мережі, тому за їхнім існуванням визначають стан екосистеми. Фото vladsilver/DepositphotosРеклама: