Для вступу на магістратуру з права з 2017 року студенти складатимуть ЗНО

— 16 січня 2017, 13:53

З 2017 року всі, хто вступатиме на магістратуру за спеціальністю "Право", повинні будуть складати ЗНО.

З 2017 року всі, хто вступатиме на магістратуру за спеціальністю "Право", повинні будуть складати ЗНО. Фото geoped.in.ua

У 2016 році ця технологія була апробована в 9 вишах, йдеться на сайті МОН.

Загалом відбір на магістратуру за спеціальністю "Право" із застосуванням ЗНО стане одним із інструментів для вирішення запровадження Єдиного державного кваліфікаційного іспиту з окремих спеціальностей у 2019-2020 роках.

Раніше повідомлялося, що 10 січня почалася реєстрація на пробне ЗНО для абітурієнтів з української мови та літератури та ще одного предмета за вибором.

1 квітня 2017 року відбудеться пробне зовнішнє оцінювання з української мови і літератури.

ВІДЕО ДНЯ

[L]8 квітня – з інших предметів (історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов).

Нагадаємо, участь у пробному ЗНО є платною послугою для учасників. Вартість тестування для одного учасника визначає кожний регіональний центр оцінювання якості освіти окремо.

На сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти йдеться, що сума сплати становитиме 129 гривень.

Також МОН затвердило програми ЗНО-2017.

Уже можна ознайомитися із основними темами з української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії.

Майбутні абітурієнти також можуть дізнатися, що увійде до зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов у 2017 році.

Раніше йшлося, що у 2017 році вступники подаватимуть 7 заяв до вищих навчальних закладів на 3 спеціальності.

Реклама:

Головне сьогодні