Меріл Стріп засудила вчинок Трампа у промові на "Золотому глобусі". ВІДЕО

— 9 січня 2017, 11:45

Під час церемонії вручення премій "Золотий глобус" акторка Меріл Стріп отримала нагороду за заслуги в кіно імені Сесіля Б. де Мілля.

Меріл Стріп отримала нагороду за заслуги в кіно імені Сесіля Б. де Мілля. Фото mshcdn.com

З нагоди отримання відзнаки Стріп виголосила промову, у якій нагадала про вкрай некоректний вчинок обраного президента США Дональда Трампа.

Під час одного зі своїх виступів у ході президентської кампанії Трамп спародіював кореспондента The New York Times Сержа Ковалескі, який має інвалідність, йдеться на The Independent.

[L]За словами Стріп, вчинок обраного президента приголомшив її до глибини серця: "У ньому не було нічого хорошого. Гра була ефективною і досягла своїх цілей. Вона змусила цільову аудиторію сміятися".

"Це був момент, коли людина, яку обрали зайняти найбільш шановану посаду в нашій країні, пародіювала репортера-інваліда, хто був нижче нього за статусом, не мав його влади й не був здатен відповісти, – наголосила Меріл Стріп.

ВІДЕО ДНЯ

Моє серце розбилося, коли я побачила це. Ця подія досі не йде мені з голови, тому що це не було кіно. Це було реальне життя. Інстинкт принижувати інших людей, заохочений кимсь впливовим, проникає в життя кожного з нас, це дає право іншим людям чинити так само".

"Неповага провокує неповагу. Жорстокість породжує жорстокість. Коли впливові люди використовують свою владу, щоб залякувати інших, ми всі програємо. Ок, продовжуйте далі", – додала акторка.

Меріл Стріп також закликала підтримувати журналістів та свободи слова.

Нагадаємо, у ніч з 8 на 9 січня у Лос-Анджелесі відбулася церемонія вручення премій "Золотий глобус".

Раніше йшлося про те, що одразу після перемоги Дональда Трампа на виборах президента США, американки, афроамериканці й мусульмани започаткували мирний протест щодо політики новообраного очільника держави. Чіпляючи булавку на одяг, небайдужі висловлюють солідрність із тими, кого зачепив своїми висловлюваннями Трамп.

Він неодноразово висловлювався з приводу заборони мусульманам перетинати кордон США, він також озвучував расистські коментарі на адресу темношкірих американців, а сексизм нового президента навіть сколихнув американок на флешмоб проти насильства над жінками.

Реклама:

Головне сьогодні