Безвіз посилить співпрацю українських та європейських вишів – Гриневич

— 6 квітня 2017, 17:10

Надання безвізу для громадян України, за який 6 квітня проголосував Європейський парламент, сприятиме розвитку академічної співпраці європейських та українських університетів.

Лілія Гриневич на на ІІ Форумі ректорів вищих технічних навчальних закладів України та Польщі. Фото mon.gov.ua

Про це сказала міністр освіти Лілія Гриневич під час виступу на ІІ Форумі ректорів вищих технічних навчальних закладів України та Польщі, повідомляє МОН.

[L]"Вчора на Уряді ми досягли маленької перемоги, проголосувавши за два надважливих для науки документи: утворення Нацради з питань розвитку науки і технологій, а також видовження терміну наукового стажування для науковців. Сьогодні велика перемога – надання безвізу – дає нам реальні підстави сподіватися, що академічна співпраця європейських та українських університетів, наукових установ посилюватиметься та розвиватиметься", – зазначила Гриневич.

Також вона підкреслила, що Польща була і залишається одним із найбільших європейських партнерів України.

"Ми зацікавлені у польському досвіді створення системи відстеження працевлаштування випускників, яка є орієнтиром для нас у побудові схожого інструменту, а також налагодження ефективної роботи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти", – розповіла Гриневич.

Раніше повідомлялося, що в українських науковців не вимагатимуть знати англійську і писати у міжнародні видання, щоб здобувати ступінь професорів і доцентів.

Реклама:

Головне сьогодні