Дочка президента Киргизстану видалилася із соцмереж після цькувань за грудне годування

— 18 квітня 2017, 16:39

Дочка президента Киргизстану Алмазбека Атамбаєва художниця Алія Шагієва видалила свої сторінки в Instagram і Facebook після шквалу критики за фото, де вона годувала сина грудьми.

Дочка президента Киргизстану Алія Шагієва видалила свої сторінки в соцмережах після критики за фото годування сина грудьми. Фото wp.com

Про це Шагієва повідомила на сторінці ВКонтактє, повідомляє видання "Вечірній Бішкек".

"Це моя єдина особиста сторінка в мережі, на якій більше нічого не з'явиться. Я тут для спілкування з людьми, для ведення сторінки за творчістю "рештки чесності" і заради новин груп, на які підписана. Чесність нікому не потрібна", – написала Шагієва.

Для збільшення натисніть на зображення

[L]14 квітня Шагієва виклала на своїй сторінці у Facebook фотографію, де вона годує грудьми новонародженого сина Таїра, йдеться на ВВС.

"Я буду абсолютно спокійно діставати свої груди де завгодно, коли моя дитина голодна, чи то в торговому центрі, салоні машини або лавці в громадському парку. Я буду прикладом для інших матерів-годувальниць, яких загнали в незручні рамки патріархального суспільства", – написала вона під фото.

Після шквалу обурень знімками Шагієвої, жінка повідомила, що закриває майже всі свої сторінки.

Британське видання The Daily Mail опублікувало текст "Дочку президента Киргизстану звинувачують у тому, що вона "зганьбила" свою сім'ю фотографіями грудного годування у країні, де мешкає на 75% з мусульман".

Після шквалу обурень знімками Шагієвої, жінка повідомила, що закриває майже всі свої сторінки. Фото woman.ru

Алія Шагієва – наймолодша дочка президента Киргизії Алмазбека Атамбаєва.

Вона художниця-графік і навмисно використовує прізвище матері, а не батька, щоб не провокувати звинувачень у використанні родинних зв'язків із президентом.

Про сім'ю Шагієвої журналістам вдалося дізнатися лише навесні 2016 року, після того як вона пожертвувала суму в 200 тисяч сомів (більше 76 тисяч гривень) фонду допомоги дітям з синдромом Дауна.

Ці гроші жінка зібрала завдяки продажу своїх картин.

Реклама:

Головне сьогодні