26-річна жінка, яка пережила 16 викиднів, врешті народила сина

— 24 квітня 2017, 17:27

Коли 26-річна Кейлі Вуд із Кембриджширу пережила 16 викиднів, вона уже не сподівалася, що колись зможе народити дитину – однак лікарі знайшли причину раптових зривів вагітності.

26-річна Кейлі Вуд із Кембриджширу пережила 16 викиднів, але все-таки змогла народити дитину. Фото dailymail.co.uk

Уперше Кейлі завагітніла у 16 років, йдеться на The Daily Mail.

Роки поневірянь змусили її зневіритися, доки лікарі не пояснили – причиною її викиднів є надмірна пошрамованість черевної порожнини.

Жінка пережила операцію, після якої завагітніла знову. На жаль, 16-та вагітність завершилася, як усі попередні. Лише опинившись при надії усімнадцяте, Кейлі народила хлопчика Реггі.

Опинившись при надії усімнадцяте, Кейлі народила хлопчика Реггі. Фото dailymail.co.uk

"Я постійно плакала через усіх своїх втрачених дітей. Але потримати на руках Реггі – найдивовижніше відчуття, що допомогло компенсувати всю ту спустошеність", – поділилася жінка.

ВІДЕО ДНЯ

[L]Увесь час Кейлі підтримував її чоловік, Тоні Гарнер.

"Я постійно ходила до лікарів, які говорили, що причин може бути багато й ніколи насправді не заглиблювалися, чому я втрачала своїх дітей", – пригадала Кейлі.

Жодна з її 16 вагітностей не протрималася довше 8 тижнів.

Жінка навіть звернулася до депутата, консерватора Стівена Берклі по допомогу.

"Відчай був настільки сильним, що я не знала, як краще вчинити й що робити взагалі", – пояснила вона.

Берклі влаштував жінці консультацію у Королівській лікарні в Лондоні, де фахівці й помітили надмірну кількість шрамовидних ушкоджень у її череві.

"Вони не могли точно пояснити, що спричинило таку пошрамованість, однак доклали зусиль, щоб усунути її. Лікарі вірили не менше, ніж я, що це допоможе із майбутніми спробами народити", – розповіла Кейлі.

Коли жінка була вагітна 17-й раз, їй уперше вдалося доносити дитину до 12-тижневого терміну. Тоді вона прийшла на обстеження у лікарні Петерборо.

"Потримати на руках Реггі – найдивовижніше відчуття", – поділилася жінка. Фото metrouk.com

Під час наступних відвідин лікарі помітили, що зникла навколоплідна рідина – це могло спричинити втрату ще однієї дитини.

Щоб не ризикувати життями ані Кейлі, ані її майбутнього сина, фахівці переконали жінку зробити Кесарів розтин.

"Коли я нарешті змогла потримати сина у своїх руках, він зцілив усі мої болі. Я почувалася настільки щасливою. Він – це щастя, завжди усміхається. Я почувалася такою самотньою, коли втрачала моїх малюків. Але Реггі нарешті зробив моє життя повним", – зізналася Кейлі.

Реклама:

Головне сьогодні