Біля Пасажу роздяглися заради смартфона. ФОТО

— 28 квітня 2017, 16:28

Зараз в столиці проходять змагання, що вражає своєю абсурдністю. 12 осіб сидячи в 12-ти ванних з водою посеред Хрещатика, складають кубики рубика, співають пісні і грають в м'яч.

Зовні це видовище дуже нагадує дурдом на виїзді (ФОТО). Але ж ні, всі ці люди абсолютно здорові, і пішли на таке безумство заради нового смартфона.

Називається це феєричне дійство # COMFYмокріігрі.Такім дивним чином один з українських магазинів техніки вирішив відзначити старт продажів новинки. Більш того, на право просидіти 6 годин на ванній претендували близько 340 чоловік, попередньо зареєструвалися на сайті конкурсу.

Поборотися за володіння S8 вирішила і Жанна Павленко, з Полтавської області, яка зараз навчається в Києві (ФОТО). "На конкурс зареєстрував мій хлопець без мого відома. - посміхаючись каже Жанна. - Сьогодні, ми вдвох будемо брати участь в конкурсі, а значить, і шансів вдвічі більше "-Поділися своїми планами на перемогу студентка.

"Коли дізнався про конкурс, одразу уявив собі море веселощів, літо, пляж. - каже кухар з Києва, Костянтин. - Беру участь тому, що хочу виграти телефон для своєї дівчини. Він у неї давно вже вмирає, потрібно оновити "

ВІДЕО ДНЯ

Змагання триватимуть майже весь день, з 12 до 18 годин. І вже ввечері ми дізнаємося імена двох переможців, які відвезуть додому новенькі S8 ще до офіційного старту продажів.

За словами організаторів, вони самі не очікували такої уваги фанатів гаджета. Хоча погода сприяла перебуванню на свіжому повітрі, але все-таки, для сезону купань ще рано. "Технології часто сприймаються дуже серйозно.

Нам же хотілося не тільки підкреслити переваги новинки - можливість занурення в воду до 30 хвилин і на глибину до 1,5 м, а й разом з шанувальниками сматфонів отримати фан, пережити шалені емоції, які дає передчуття призу.

Ми раді, що є багато рішучих і зухвалих людей, готових на персональний подвиг прямо тут на Хрещатику "- розповів один з організаторів акції, керівник digital-напрямку COMFY Олександр Жиляєв.

Реклама:

Головне сьогодні