Розлучена пара щороку робить спільне фото, і причина цього заслуговує поваги

— 7 квітня 2017, 17:36

Вікторія Болдвін та Адам Дісон розлучилися понад три роки тому, проте щороку навіть після розриву вони зустрічаються і роблять спільний знімок зі своїм сином.

Фото boredpanda.com

[L]Перших кілька фото вони зробили, коли пара була разом, Вікторія була вагітна, усі пізніші – після розлучення на день народження малого, йдеться на BoredPanda.

Колишні чоловік із дружиною не збираються переривати цю традицію.

"Ми не закохані, ми часто не погоджуємося один з одним, ми не найкращі друзі, іноди ми навіть ненавидимо один одного. Але ми назавжди поєднані нашим гарним, розумним, добрим та веселим сином, – розповіла Вікторія.

Ми поважаємо одне одного й завжди пам'ятаємо – ніхто з нас не важливіший за іншого для життя нашого сина. Ми обоє повинні бути поруч із ним, обоє заслуговуємо на проведений час і спогади про нашого сина".

ВІДЕО ДНЯ
Фото boredpanda.com

"Ніхто з нас не звинувачує іншого за те, що ми розлучилися. Тим паче ми не переносимо свої звинувачення на сина. Ми з Адамом не найкращі розлучені батьки, але нам вдалося навіть після розриву залишити нашу дитину на першому місці. Тож так, ми і досі робимо спільний сімейний портрет, і досі платимо доволі великі гроші, щоб друкувати світлини, замовляти для них рамки та розвішувати у дитячій нашого сина, – сказала Вікторія.

Фото boredpanda.com

Він міг вирости із батьками, які живуть разом… Проте він виросте, бачачи повагу, доброту, співчуття й співпереживання, які показують обоє його батьків. Тільки так він зрозуміє, що сам зможе закохатися і не розлучитися".

Фото boredpanda.com
Реклама:

Головне сьогодні