Мешканця Луцька посадять на 5 років за знущання над кошенятами

— 16 червня 2017, 17:23

21-річного лучанина, який знущався над двома кошенятами, засудили до 5 років 1 місяця позбавлення волі.

21-річного лучанина, який знущався над тваринами, засудили до 5 років 1 місяця позбавлення волі. Фото BrianAJackson/Depositphotos

Попри наявний у молодика психічний розлад, експерти визнали його здатним усвідомлювати свої дії, – повідомляють у прес-службі прокуратури Волині.

Він викидав кошенят з вікна, клав у морозильну камеру, духовку та пральну машину.

[L]Як повідомив прокурор Луцької місцевої прокуратури Андрій Неродик, Луцький міськрайонний суд, визнавши зловмисника винним у жорстокому поводженні з тваринами (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 299 КК України).

До призначеного покарання приєднали невідбуту частину покарання за вчинене раніше тяжке тілесне ушкодження, призначивши йому остаточне покарання у вигляді 5 років та 1 місяця позбавлення волі.

У вересні 2016 року відео, на якому юнак знущався з двох кошенят, сколихнуло соцмережі. Його виклала знайома засудженого.

ВІДЕО ДНЯ

У грудні 2016 року авторку відео, яка брала активну участь у знущанні, було засуджено за жорстоке поводження з тваринами до 3 років та 6 місяців позбавлення волі зі встановленням 2-річного іспитового терміну.

Реклама:

Головне сьогодні