11-річний хлопчик отримав вищий бал у тесті на IQ, ніж Ейнштейн і Хокінг

— 30 червня 2017, 11:26

11-річний житель британського міста Редінг Арнав Шарма отримав результат 162 під час тестування на IQ, що на 22 пункти більше, ніж вважалося максимально досяжним результатом.

11-річний Арнав Шарма отримав результат 162 під час тестування на IQ. Фото independent.co.uk

Результат 162 також на 2 бали більший, ніж дотепер досягали фізик Альберт Ейнштейн та космолог Стівен Хокніг, повідомляє The Independent.

Арнав склав надзвичайно важкий тест без попередньої підготовки та ніколи перед тим не бачивши зразків завдань для перевірки IQ.

"Я проходив тестування у Центрі спасіння, це зайняло в мене 2,5 години. Зі мною його проходили семеро чи восьмеро людей, двоє із них – діти, а решта дорослі. Усе було так, як я думав, що буде", – розповів Арнав.

[L]11-річний геній має індійське походження, також розповів, що зовсім не хвилювався перед складанням тесту.

ВІДЕО ДНЯ

Його батьки були заскочені зненацька таким приголомшливим результатом і разом із тим дуже раділи за сина.

Мееша Дамія Шарма, мама хлопчика, зізналася, що все-таки трохи переживала й схрещувала пальці за Арнава.

"Коли йому було півтора року, ми їздили удвох на канікули в Індію, щоб Арнав побачився із бабусею. Вона сказала мені, що хлопчик має дуже великі здібності до навчання. Тоді я не повірила, мені здалося, вона хвалила онука, як усі бабусі хвалять. Тепер виявилося, що вона мала рацію", – розповіла Мееша.

У 2,5 року Арнав уже вільно рахував до 100. Він ще навчається у школі Кроссфільдса, однак уже був запрошений у найпрестижнішу вищу школу околиць, Ітонський коледж, без підготовки.

У хлопця також є дуже багато хобі – він із задоволенням програмує, грає у бадмінтон та на фортепіано, залюбки читає і ходить на плавання.

Окрім математичних здібностей, у нього ще гарні знання з географії. Арнав може назвати столиці усіх країн світу.

Реклама:

Головне сьогодні