Школярі зможуть безкоштовно вивчати англійську онлайн – заступник Гриневич

1065
10 липня 2017

З вересня усі українські школярі зможуть долучитися до безкоштовного вивчення англійської мови онлайн на платформі Lingva.Skills.

З вересня усі українські школярі зможуть долучитися до безкоштовного вивчення англійської мови онлайн. Фото VectorStory/Depositphotos

Про це йшлося на зустрічі заступника міністра освіти і науки України Павла Хобзея з представниками Lingva.Skills, повідомляє МОН.

На платформі уже зареєстровано і безкоштовно навчаються представники понад 800 загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів з усіх регіонів України.

Реклама:

"Зараз діти з сільської місцевості, на жаль, мають в 10 разів менше шансів успішно здати ЗНО з англійської мови, ніж їхні однолітки з міст. Такі проекти як Lingva.Skills, що надають будь-якій дитині можливість якісно та безкоштовно підвищити рівень знань з англійської в режимі онлайн, є гарним інструментом, щоб зрівняти цей шанс", – відзначив Хобзей.

Для участі в проекті потрібно на сайті www.lingva.ua подати заявку від навчального закладу, вказавши назву, приблизну кількість охочих вивчати англійську та контактний e-mail.

З представником навчального закладу зв’яжеться координатор, відправить проект офіційного листа, який потрібно підготувати, та подальші інструкції.

Реєстрація відбувається винятково через офіційні заявки. Використовувати онлайн платформу можуть не лише учні або студенти, а й викладачі та адміністрація закладу.

Навчання відбувається в зручний для користувача час. Термін вивчення – необмежений, але зазвичай становить 3-6 місяців.

Курс англійської рівня А1-А2 складається з 150 уроків, кожний з яких трьома видами вправ тренує граматичну або розмовну конструкцію.

Реклама:

Тож користувачі отримують практичні навички, які дозволяють швидко почати розмовляти англійською мовою.

 Наразі розробляється наступний рівень В1, а також навчальний контент з німецької мови.

"Окремо ми створили спеціальний функціонал для викладачів англійської мови, де є можливість давати індивідуальні домашні завдання учням відповідно до навчальної програми та бачити їхній прогрес у навчанні. Такий підхід "змішаного навчання" ("blended learning") значно зекономить час викладача на перевірку домашніх завдань", – повідомив голова Асоціації інноваційної та цифрової освіти Станіслав Куценко.Реклама: