5-річна мала, яку оштрафували за лимонад, отримала сотні пропозицій роботи

1039
24 липня 2017

Дівчинка, за яку заступився весь світ, після того, як на неї нагримав поліцейський за продаж лимонаду під час музичного фестивалю, у свої 5 років отримала сотні пропозицій підробітку під час різних масових подій.

Фото mcgphoto/Depositphotos

Минулого тижня дівчинка продавала лимонад під час заходу Lovebox, а поліцейський, звинувативши її у комерційній діяльності в недозволеному місці, виписав штраф на £150.

Дитина розплакалася, а полісмен перепросив за свій вчинок. У відділку скасували штраф, а весь світ став на захист маленької дівчинки.

Реклама:

Її батько, Андре Спайсер, написав у Twitter вдячний пост, розповівши, що вся родина розчулена дуже доброю реакцією людей.

"Сотні фестивалів, магазинів та інших бізнес-організацій  запропонували нам можливість поставити свою "точку" продажу лимонаду в них… Діти мають право продавати лимонад, власноруч створені комікси, вирощені спільно з батьками овочі, – написав Андре.

Продаючи щось на власному стенді, діти вчаться ділитися своїми інтересами, ставати впевненішими та реагувати на потреби суспільства. Цього літа буде чудово побачити дітей і молодь на фестивалях і ярмарках по всій країні – вони показуватимуть, що хорошого можуть зробити".Реклама: