У МОН розповіли, коли можна подавати паперові заяви до вишів

214
25 липня 2017

25 та 26 липня усі вступники, які не змогли подати електроні заяви до університетів, можуть зробити це у паперовій формі.

25 та 26 липня усі вступники, які не змогли подати електроні заяви до університетів, можуть зробити це у паперовій формі. Фото depositedhar/Depositphotos

Заяви у паперовій формі абітурієнти можуть подати незалежно від того, створювали вони електронний кабінет чи ні, повідомляє МОН.

"Тобто навіть якщо раніше вступник зареєстрував електронний кабінет, однак не зміг подати необхідні електронні заяви, зараз він може зробити це у паперовій формі. Відповідний лист направлено усім керівникам вищих навчальних закладів", – розповіла міністр освіти Лілія Гриневич.

Реклама:

Також відомство намагається врегулювати питання щодо внесення до електронних кабінетів документів, які підтверджують право на зарахування 200 балів з двох вступних випробувань тим вступникам, які є членами збірних команд України та брали участь у міжнародних олімпіадах, чемпіонам і призерам Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських ігор.

У тих заявах, де не підтвердилися підстави для нарахування 200 балів, будуть внесені наступні зміни:

- для всіх заяв, які не отримали відмову ВНЗ, буде знято підстави для нарахування 200 балів та перераховано конкурсний бал;

- для всіх заяв, що вже зареєстровані навчальним закладом та які отримали відмову ВНЗ, буде знято підстави для нарахування 200 балів та перераховано конкурсний бал. Заява буде повернута в статус "Зареєстровано у вищому навчальному закладі". Кожен ВНЗ отримає лист з переліком номерів заяв, що були змінені;

- для таких вступників буде заблоковано реєстрацію нових заяв з підставами для нарахування 200 балів. Кожен вступник отримає відповідне повідомлення на електронну пошту, на яку зареєстрований електронний кабінет.Реклама: