Їсти гідно. Усім будинкам для літніх людей Київщини замінили посуд

446
26 липня 2017

Ми уже писали про те, якою здивованою була голова благодійного фонду Let's help Ольга Бондаренко, коли побачила, що бабусі і дідусі у будинках для людей похилого віку їдять з такого ж металевого посуду, що і собаки в притулках.

Тому півроку тому організація поставила собі амбітну мету – за три роки повністю реформувати 12 геріатричних центрів Київщини.

Геріатричний центр, Горностайпіль

Замінити усе: від посуду до системи комунікацій, закупити функціональні автоматизовані ліжка і зробити косметичний ремонт. Реформа коштує 30 млн грн. 

Реклама:

26 липня фонд святкує перше півріччя програми "Гідна старість".

За цей час їм вдалося повністю замінити посуд на новий фарфоровий у всіх будинках для літніх людей Київської області. Це 591 людина.

Будинок для людей похилого віку, с. Грузьке

На 100% забезпечили цілодобовий доступ стареньким до питної води: закупили і воду, і кулери.

"Цей та інші кроки вже ініціювали внутрішні зміни у наших підопічних: у спілкуванні, бажаннях, поведінці. Знаєте, що зараз просять бабусі, коли ми запитуємо, що привезти наступного разу? Нізащо не здогадаєтесь! Парфуми та плойки!:)йдеться на сторінці фонду. –

Тому що нові ліжка, постільна білизна, рушники та новий декор в кімнатах "змушують слідкувати за собою та жити"! ЦЕ - ПЕРЕМОГА для всіх нас!".

"Ми щодня працюємо над тим, щоб у нашій країні не було страшно старіти", – каже голова фонду Ольга Бондаренко.

Реклама:
 Для збільшення клікніть на картинкуРеклама: