Трамп знову заборонив трансгендерам служити у збройних силах США

— 26 липня 2017, 16:28

Президент США Дональд Трамп написав у Twitter, що після консультацій із військовими експертами, прийняв рішення заборонити трансгендерам служити у збройних силах США на будь-якій посаді.

"Наші військові повинні орієнтуватися на рішучу й беззаперечну перемогу, яка не може бути обтяжена величезними медичними втратами та іншими перешкодами, яких трансгендери можуть додати у військову систему", – написав Трамп.

Наприкінці червня 2016 року тодішній міністр оборони США Еш Картер оголосив про зняття заборони для трансгендерів на службу в американських збройних силах.

[L]Тоді на перехід до нових правил відвели рік. Протягом першого півріччя, за підрахунками Пентагону, 250 військових виявили бажання змінити стать, йдеться на The Guardian.

Загальна кількість трансгендерів у американських військах – від 2500 до 7000 людей на постійній службі та від 1500 до 4000 – у резерві.

Нагадаємо, одразу після обрання Трампа президентом США національні та сексуальні меншини почали носити булавки – на знак підтримки тих, кого своїми дискримінаційними вчинками висловлювлюваннями він зачепив.

Реклама:

Головне сьогодні