Навіщо мама "зробила" пірсинг немовляті й написала про це на Facebook

10540
6 липня 2017

Енедіна Венс із Огайо виклала на Facebook фото нещодавно народженого маляти із пірсингом у щоці.

Користувачі соцмережі обурилися тим, що мама проколола щоку такій маленькі дитині, але саме цього жінка і хотіла домогтися, пише The Independent.

Реклама:

Вона вкотре порушила проблему того, що у на фото у соцмережах все виглядає не так, як у житті, а такожж вказала на ще один дуже важливий момент – чи можуть батьки розпоряджатися тілом і долею своїх дітей та де є ці "межі батьківства".

"Я зробила малій пірсинг у самій ямочці на щоці. Це виглядає так мило, правда? Я впевнена, їй сподобається і вона подякує мені, коли стане старшою, – написала Венс.

Якщо їй не сподобається – витягне. Я – мама, це моя дитина і я можу робити з нею усе, що захочу. Вона – моя власність".

Своїм дописом жінка хотіла шокувати користувачів Facebook та підштовхнути їх до обдумування того, наскільки батьки можуть вважати, що діти є їхньою власністю.

За її словами, ця проблема пов'язана, наприклад, із ситуаціями, коли батьки роблять вибір стосовно дитячого обрізання. Його здійснюють відповідно до релігійних поглядів та за медичними показниками.

Пізніше мама проаналізувала коментарі під своїм постом і написала про те, що більшість людей обурено наголошували, що пірсинг погано виглядає і псує зовнішність дитини.

Реклама:

"Пізніше люди все-таки почали дискутувати з приводу права батьків на прийняття рішень щодо тіла їхньої дитини", – додала Енедіна.Реклама: