1 серпня оприлюднять списки зарахованих на бюджет

356
1 серпня 2017

1 серпня о 18:00 Міністерство освіти на науки України оприлюднить списки вступників, рекомендованих до зарахування на бюджетні місця.

Про це повідомляє прес-служба МОН.

Таке рішення прийняли через звернення приймальних комісій вишів.

Реклама:

Вони попросили дати їм додатковий час, щоб перевірити правильність нарахування ними сільського коефіцієнту (СК).

Фото:Depositphotos

Річ у тому, що наприкінці минулого тижня під час верифікації МОН – завершального етапу перевірки достовірності даних вступників – виявили масові випадки необґрунтованого присвоєння приймальними комісіями вишів сільського коефіцієнту.

"МОН виявило чималий список навчальних закладів (шкіл), які вочевидь не знаходяться на території населених пунктів сільської місцевості, але випускникам яких приймальні комісії присвоїли СК, який дорівнює 1,02. В такий перелік, наприклад, потрапили навчальні заклади (школи) великих міст – Києва, Івано-Франківська, Львова, Чернігова, Чернівців тощо (список таких шкіл оприлюднено на ДП "Інфоресурс")", – йдеться у повідомленні.

Лист з вимогою усунути порушення та провести повторну верифікацію присвоєння заявам вступників сільського коефіцієнту до 22:00 31 липня 2017 року МОН надіслав керівникам усіх вишів та директору ДП "Інфоресурс".

Вищим навчальним закладам дали час до 13:00 01 серпня, щоб завершити усі перевірки та внести коректні дані в ЄДЕБО.

Раніше міністр освіти Лілія Гриневич заявляла, що списки опублікують 1 серпня до 12:00.

Реклама:


Реклама: