У перші дні Універсіади в Китаї українські студенти здобули 6 медалей

— 22 серпня 2017, 13:13

У перші дні XXIX Всесвітньої літньої універсіади у Китаї українські студенти здобули 6 нагород – два "золота", одне "срібло" і три "бронзи".

Наші на універсіаді. Фото mon.gov.ua

Перше "золото" для України 20 серпня завоював студент Рівненського державного гуманітарного університету Михайло Романчук, повідомляє МОН.

Романчук виборов нагороду у плаванні вільним стилем на дистанції 400 метрів за 3 хвилини 45,96 секунди – це новий рекорд змагань.

Цього ж дня бронзовим призером змагань з дзюдо став студент Сумського державного університету Андрій Колесник. Хлопець досягнув перемоги у ваговій категорії до 100 кілограмів.

Ще одну "бронзу" для України завоювала вихованка Львівського державного університету Ксенія Пантелєєва, яка перемогла на фехтувальному турнірі.

Фото mon.gov.ua

[L]За результатами змагань зі спортивної гімнастики, "срібло" вдалося здобути у командному заліку студентам: Олегу Верняєву (Національний університет фізичного виховання і спорту України), Владиславу Гривко (Харківська державна академія фізичної культури), Євгену Юденкову (Луганський національний університет ім. Шевченка), Петру Пахнюку (Житомирський державний університет ім. Франка).

У другий день змагань – 21 серпня – золоті нагороди з плавання подвоїв студент Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара Андрій Говоров.

Хлопець подолав дистанцію на 50 метрів у стилі баттерфляй за 23,56 секунди.

На цій же дистанції здобув "бронзу" вихованець Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету ім. Григорія Сковороди Андрій Хлопцов. Його результат склав 23,86 секунди.

Цьогоріч літня Універсіада стартувала 19 серпня і триватиме до 30 серпня.