Українські інновації: цікаві та корисні штуки made in Ukraine

Українські інновації: цікаві та корисні штуки made in Ukraine

Про українців, що підкорили своїми винаходами світові науково-технічні подіуми сказано чимало слів. На жаль, на рідній землі визнання їх талантів все ще дуже часто лишається "за кадром". Можливо, значною мірою це є наслідком недостатньої поінформованості про здобутки наших співвітчизників.

Задля справедливості варто відзначити, що українські технологічні стартапи таки мають підтримку серед інвесторів. До того ж, окрім прямих інвесторів такі проекти підтримують торгові майданчики, включаючи новинки до свого асортименту. Зокрема, продукцію наших інноваторів можна знайти "на полицях" інтернет-магазину MOYO.ua, що активно допомагає українським брендам знайти свій шлях до серця покупців.

На те, аби купувати вітчизняне є багато причин. Втім, безперечними перевагами вітчизняного гаджета є його розробка з урахуванням наших реалій і доступна ціна. Але які ж саме плоди інженерної думки пропонують сьогодні українські винахідники?

Універсальний ключик

Кожному, хто дбає про свою кібер-безпеку, доводиться пам’ятати багато логінів та паролів. Українські розробники винайшли гаджет, що надійно зберігає усі паролі і, навіть, може відчиняти двері з електроними замками – єдиний цифровий ключ Hideez key ST101. Пристрій у формі брелка доволі зручний і окрім зберігання паролів до аккаунтів та різноманітних ключів, може бути запрограмований ще на ряд функцій.

Зокрема, певна комбінація натискань на єдину кнопку може запускати режим "Тривога", що надсилатиме повідомлення про ваше місцеперебування та прохання про допомогу на заданий номер. Також можна налаштувати на брелку увімкнення фонарика чи камери. А ще гаджет дозволяє використовувати для розблокування телефону режим сканування ока або слугувати пультом керування у прийдешньому Інтернеті речей!

Кото-песний вартовий

Пристрій для догляду за домашнім улюбленцем – гаджет PetCube Interactive Wi-Fi Pet Camera – камера, обладнана мікрофоном і динаміком. Встановивши гаджет можна бути в курсі дозвілля чотирилапого члена своєї родини та навіть спілкуватися із ним.

Окрім того, що гаджет дозволяє власникам бачити як минає день "братів менших", його функціонал ще й розважає тваринку – адже він оснащений лазером, проекція якого на поверхню захоплює увагу домашнього улюбленця.

Протизагублювачі та відшукавачі

АвтозакладкА для пошуку цінних об’єктів – являє собою невеличку коробочку, яку можна помістити у автомобіль без приєднання до будь-яких елементів живлення. Пристрій не випромінює сигналів, за ким його можна було б виявити, окрім періодичного "виходу на зв’язок" із володільцем. Через спеціальний мобільний додаток можна відстежити координати свого авто.

У разі виявлення несанкціонованого переміщення автівки можна увімкнути режим "Тривога", що передає сигнал до оператора охоронної служби і запускає режим пошуку автомобіля. На відміну від GSM-сигнализацій, які до того ж потребують спеціального монтажу, пристрій допомагає відслідковувати координати авто навіть після угону. Працює в автономному режимі до 4 років.

Схоронність автівки чи інших цінностей дозволяє забезпечити також GPS трекер Trackimo mini, c GPS и GSM (TRKM014). Враховуючи мініатюрність пристрою та варіації кріплення (кліп чи повідок) його можна використати для відслідковування місцезнаходження багажу чи домашніх тварин. До того ж, цей малюк є водонепроникним.

Серед переваг GPS трекер Trackimo, c GPS и GSM (TRKM002) не тільки компактність розміру, а ще й розширений функціонал – можна запрограмувати надсилання сигналів у випадку, якщо об’єкт починає рухатись надто швидко або покидає задані межі.

З цієї ж когорти й GPS трекер для автомобиля Trackimo Car Tracker, c GPS и GSM (TRKM002C), який попри крихітні розмірі має потужний сигнал, що дозволяє стежити навіть за об’єктами у морі.

Не тільки знайти загублений гаманець чи телефон, а й попередити це допоможе Bluetooth трекер BiiSafe Buddy (B2-10). Цей гаджет просигналізує якщо об’єкт почне віддалятися від трекера на певну відстань.

Усі ці гаджети, вироблені в Україні та для українців, допоможуть убезпечити своє майно та близьких від втрат, а також вчасно просигналізувати про необхідну допомогу.

Дитячий спецназ

Зустріти перший день життя у всеозброєнні малюку дозволять спеціальні набори для немовлят КРОХА. До комплектів найнеобхіднішого входять, звісно, не тільки вітчизняні вироби на кшталт термометрів та інших вимірювальних пристроїв, але підібрано їх за рекомендацією авторитетного лікаря. Такий набір корисних дрібничок для догляду за немовлятами є відмінним подарунком до дня народження та полегшить батьківські клопоти, надавши їм впевненості.

Всі ці штуки є не тільки корисними та цікавими. Вони також є яскравим прикладом того, що українці спроможні генерувати та втілювати інноваційні ідеї в життя. І найголовніше, таких ідей незлічена кількість. Бо ми ж дійсно нація людей талановитих у всіх сферах. Да й можливості з реалізації цих талантів стають дедалі все безмежнішими. Варто лише пильніше придивлятися навколо і підтримувати тих, хто попри всі негаразди та складнощі намагається зробити життя кращим. Купуймо українське!

Реклама:

Головне сьогодні