Як виглядатиме спіднє жінок-військових – ЗСУ показали зразки

— 29 вересня 2017, 17:32

Головне управління розвитку та матеріального забезпечення ЗСУ показало, як виглядатиме спідня білизна жінок-військовослужбовців.

За даними управління, в лавах #ЗСУ проходять військову службу майже 24 тисячі жінок-військових, з яких 2916 офіцерів (42 жінки-полковники).

[L]Управління розробки речового майна спільно з підприємствами легкої промисловості України розробили та виготовили концепт спідньої білизни саме для них.

"У виготовлених виробах ми не дивились на тканину та колір, це все-таки дослідний зразок. На ньому відпрацьовується ергономіка, посадка виробу по фігурі, зручність проведення операцій в різних положеннях під час виконання задач в польових умовах та при повсякденній діяльності в пунктах постійної дислокації", – пояснили розробники.

ВІДЕО ДНЯ

Користувачі Facebook одразу помітили недоліки у запропонованій білизні – шви спереду, невдалі розміри, відсутність потрібних застібок, непристосованість для періоду критичних днів.

Багато користувачів зауважило, що жінок до створення зразків могли не залучити. Пропонуємо роздивитися запропоновані варіанти і скласти своє враження.

Реклама:

Головне сьогодні