У Києві вручать волонтерську премію Євромайдан SOS

234
24 жовтня 2017

30 листопада громадська ініціатива Євромайдан SOS проведе урочисте вручення волонтерської премії.

 

Цього року відзнаку вручатимуть уже вчетверте.

Волонтерська премія Євромайдану SOS – це всеукраїнська недержавна нагорода, яку присуджують за волонтерську роботу "звичайним людям, які роблять надзвичайні речі" в усіх галузях громадського життя: допомога дітям, інклюзивність, допомога армії, екологічне волонтерство, організація збору крові.

Нагорода була заснована щоб привернути увагу суспільства до внеску волонтерів, які щоденною діяльністю змінюють країну. Номінувати волонтерів може будь-хто.

Журі обирає трьох лауретів премії, історії волонтерства яких вражають та надихають інших.

Лауреатом нагороди 2016 року став 29-річний Антон Дубішин, який маючи вроджену невиліковну хворобу, що не дозволяє всьому його тілу, окрім рук та обличчя, рухатись, у 2014 році почав допомагати в військовому госпіталі. Три роки він  допомагає пораненим бійцям, а також дітям-сиротам.

Лауреатка Людмила Глондар – волонтерка, брат якої з лютого 2015 року перебуває у полоні. І з того часу Людмила бореться за звільнення свого брата й інших військовополонених.  

Прикладом роботи, що завоював приз глядацьких симпатій читачів соцмереж став Аскольд Наумець 80-річний волонтер, який щомісяця віддає частину своєї пенсії у Центр для переселенців на Фролівській. Він приходить щомісяця в день отримання пенсії, незважаючи на дощ, сніг та проблеми з зором, уже четвертий рік.