Робот Jibo розробників зі Львова потрапив у топ-25 винаходів за версією TIME  

— 27 листопада 2017, 17:27

Робот Jibo, до роботи над яким долучилися розробники зі Львова, увійшов до списку 25 найкращих винаходів 2017 року за версією журналу TIME і потрапив на обкладинку видання.

Фото time.com

Про це розповіли у Львівському ІТ Кластері, куди належить компанія Waverley Software, яка частково займалася проектом.

Jibo – стаціонарний робот для дому, який взаємодіє з людьми.

Він може розпізнавати обличчя та голос, запам’ятовувати людські жарти, і таким чином будувати справжні стосунки.

Фото ibtimes.com

Він реагує на довколишнє середовище – рухами та звуками, може фотографувати людей, нагадувати про важливі події чи розповідати про погоду.

ІТ компанія Waverley Software займається розробкою мобільних аплікацій, дизайном та розробкою cloud рішень. Офіси компанії розташовані в США, Україні та В’єтнамі.

Фото mshcdn.com

В українському офісі Waverley Software три команди провідних спеціалістів працюють з Jibo.

Робот складається з багатьох компонентів, одна з яких – серверна інфраструктура, що забезпечує передачу даних і зберігає особистість робота.

Фото cbsistatic.com

[L]Серед інших винаходів у ТОП 25 від журналу TIME – окуляри eSight3, які допомагають орієнтуватися в просторі людям з порушенням зору; горня для кави чи чаю Ember Mug, яке підтримує ідеальну температуру напою.

Також у топ-25 потрапили ліфти Thyssenkrupp MULTI, які пересуваються в різних напрямках, не лише по вертикалі, а й по горизонталі; смартфон Apple iPhone X; хіджаб для мусульманок, які займаються спортом Nike Pro Hijab та інші.

Реклама:

Головне сьогодні