Володимира Великого посадили за кермо, щоб нагадати про безпеку на дорозі. ВІДЕО

889
30 листопада 2017

Соціальний проект Національної поліції України та Консультативної місії ЄС в Україні "Керуй!" показав перший ролик кампанії, що закликає дотримуватися правил дорожнього руху.

У відео знялися відомі українські актори, музиканти й телеведучі, серед яких Ольга Сумська, Олександр Пономарьов, Олександр Педан і Тімур Мірошниченко.

Скріншот із відео

2017 рік, за даними Нацполіції, встановив рекорд в історії України за кількістю ДТП.

Станом на 20 листопада 2017 року трапилося 114559 аварій. Понад 31 тисяча людей постраждали від ДТП, 3008 людей загинуло.

"Наразі ситуація на дорогах стала критичною, але ми вважаємо, що можемо її здолати, об'єднавши наші зусилля. У нас надто велична історія, щоб порушувати прості правила!" – розповіли організатори проекту на Facebook.

Щоб нагадати про давню історію України, якою не варто гребувати, творці ролика залучили до нього персонажа Роксолани, яка сідає в одне авто із виконавицею ролі дружини султана Ольгою Сумською. Повз авто у заторі проходить Богдан Хмельницький на коні, а Володимир Ведикий із дерев'яним хрестом навіть сідає за кермо, правда спершу хрестить салон машини.

Олександр Педан у відео плутає Гоголя зі своїм колегою Сергієм Притулою, а ведучий Євробачення Тімур Мірошниченко звітує перед Тарасом Шевченком, чи гудуть в Україні хрущі й чи живуть люди щасливо.

"У нас надто велична історія, щоб порушувати", – йдеться у відео.

Головне на сайті