У Києві перехопили 200 посилок з Китаю для Тома Сойєра і Джека Горобця

— 1 грудня 2017, 10:54

У Києві митники затримали 201 міжнародне відправлення експрес-поштою з Китаю, адресованих Тому Сойєру, Джеку Горобцю та Нестору Махну.

Фото inspired.disney.co.uk

У посилках, адресованих літературним, кіно- та історичним персонажам були також вказані неправдиві номери телефонів, а вказані адреси доставки просто не існують, повідомляє Державна фіскальна служба.

У 201 посилці митники знайшли HD-плеєри, відеокамери, мобільні телефони та аксесуари до них. Загальна вартість товару склала 125 тисяч гривень.

Окрім Тома Сойєра і Нестора Махна, на посилках були ще імена Лідка Маразматичка, Борщ Український, Кілька Путивльська, Продавець Льоха, Льошка Антошка, Лідка Інвалідка, Бім Собака, Бандит Карпенко.

[L]Усі "одержувачі", якщо вірити супровідним документам до посилок, живуть в місті Путивль, щоправда на вулицях і в будинках, яких не існує.

ВІДЕО ДНЯ

За цими жартами прихований свідомий намір реальної людини ухилитись від оподаткування, розбивши своє замовлення на дрібні партії.

"По виявленому факту складено протокол за ознаками порушення митних правил, передбачених ч.1 ст. 483 Митного кодексу України – надання митниці як підстави для переміщення товарів документів, що містять неправдиві відомості щодо одержувачів відправлень", – йдеться у повідомленні ДФС.

Товар вилучено, триває провадження. Матеріали справи будуть скеровані до суду для прийняття рішення.

Реклама:

Головне сьогодні