Уперше в історії Папа Римський обвінчав пару на борту літака

— 19 січня 2018, 16:46

18 січня Папа Франциск обвінчав пару бортпровідників на борту літака рейсу із Сантьяго до Ікіке в Чилі на висоті 11 тисяч метрів.

A post shared by Pope Francis (@franciscus) on Jan 18, 2018 at 11:52am PST

Благословення Папа Римський дав після того, як Паула Подест та Карлос К’юффарді розповіли, що одружені з 2010 року, але так і не вінчалися, йдеться на AceShowbiz.

Церковний шлюб парі не вдалося взяти, тому що церемонія була запланована на 27 лютого 2010 року, коли Чилі сколихнули землетруси.

Папа Франциск дав благословення бортпровідникам рейсу компанії LATAM на борту літака Airbus 321.

Після того, як Папа Франциск, хоч і від руки, написав сертифікат про шлюб, він став першим Папою, який обвінчав пару в літаку.

Керівник авіакомпанії став свідком на імпровізованій церемонії.

[L]"Ми сказали Папі, що давно уже є чоловіком та дружиною, маємо 2 дітей та дуже були б щасливі, якби отримали його благословення. На наш подив, він запитав, чи вінчалися ми у церкві", – розповіла Паула.

"Він розповів мені, що це історичний момент, тому що Папа ніколи не вінчав нікого в літаку. Папа сказав, що цього таїнства бракує у світі, таїнства шлюбу. Нехай це мотивує нас до сакраментальності нашого союзу. Він зробив це саме з такою метою", – додав Карлос.

Наречених одразу оточили близько 70 журналістів, які супроводжували Папу в його подорожі.

Реклама:

Головне сьогодні