Фотограф замінив жінок на чоловіків у сексистських рекламах 50-х років

— 21 січня 2018, 10:00

Ліванський фотограф Ілай Резкала створив серію робіт "У паралельній реальності", де зображення жінок в американських рекламах 50-х років замінив чоловічими.

Зображення фотограф розмістив на власному сайті.

"У паралельній реальності" створено як серію вигаданих зображень, відтворених зі справжніх реклам в "епоху божевільних чоловіків", котрі тепер створюють тенденцію сучасного сексизму. Я намагався показати все у гумористичному світлі, аби спровокувати дискусію через рольові ігри", – пояснив свій вибір Ілай.

[L]Ілай Резкала взяв за основу зображення ідеальної жінки в 1950-х роках, яка є старанною дружиною, увесь день порається вдома, готуючи смачні страви для працьовитого чоловіка, піклуючись про дітей, і роблячи все це з усмішкою, звісно.

Їхні роді фотограф "подарував" чоловікам після того, як провів час зі своїм дядьком.

"Минулого року на День подяки я почув розповідь свого дядька про те, наскільки жінки кращі у готуванні, догляді за кухнею та інших "жіночих справах". Я завжди знав, що не всі чоловіки думають, як мій дядько, однак був здивований – таких, які він, багато. Тоді я уявив паралельну реальність, де ролі чоловіка і жінки протилежно змінені, й чоловіки можуть відчути смак "сексистської позиції", – пояснює Ілай.

"Не хвилюйся, кохано, у тебе пиво не википіло". Фото elirezkallah.com
"Покажи їй, що це чоловічий світ". Фото elirezkallah.com
"Різдвяного ранку їй буде краще з пилососом". Фото elirezkallah.com
"Жінки, не покидайте кухонь". Фото elirezkallah.com
Реклама:

Головне сьогодні