Люди з інвалідністю танцюють тверк у новому кліпі естонського репера

— 24 січня 2018, 11:13

Репер Томмі Кеш (Tommy Cash) із Таллінна (Естонія) поділився новим відео на пісню "Pussy Money Weed".

Скріншот з відео

У кліпі знялися танцівники з інвалідністю, і сам музикант спробував відчути себе у керованому візочку для людей, які не можуть пересуватися самостійно.

[L]Стилем і режисурою відео "Pussy Money Weed" займався сам Томмі з колегою Анною-Лізою Хімма. Музикант пояснив, що хотів створити паралельний всесвіт, аби глядачі, дивлячись його кліпи, могли відчути себе інакше.

"Людина все одно може бути привабливою, навіть якщо танцює на лезах у покинутому зоопарку на Марсі. Я просто намагаюся показати різних людей та різні місця, речі, які не так комфортно бачити та сприймати, – розповів репер виданню Dazed.

Якщо вам цікаво, до чого тут протези – я хотів показати, що всі люди особливі і класні; чоловіки, жінки, великі, маленькі. Я хотів створити свою школу "Людей Ікс".

Нагадаємо, із 16 січня в Україні заборонено уживати термін "інвалід", натомість рекомендовано говорити "особа з інвалідністю".

Як і чому не варто говорити про інвалідність, національність, соціальний статус і сексуальну орієнтацію – читайте за лінком.

Реклама:

Головне сьогодні