Безкоштовний проїзд за поцілунок і шлюб уночі. Як можна розважитися на Валентинів день

768
13 лютого 2018

14 лютого у столиці закохана пара зможе виграти безкоштовний проїзд трамваєм лише за поцілунок.

Фото Nikodash/Depositphotos

Хто не схоче цілуватися привселюдно – зможе випробувати долю і взяти участь в лотереї, виграш за яку – проїзний на трамвай до кінця лютого.

Акція розпочнеться 14 лютого о 8:00 у вестибюлі станції швидкісного трамвая "Політехнічна".

Тим, хто націлує собі безкоштовний проїзд, варто пам’ятати, що він діятиме лише на Борщагівській лінії швидкісного трамвая тільки 14 лютого 2018 року.

Лотерею та поцілунки оцінюватиме спеціально створена команда працівників Борщагівської лінії швидкісного трамвая та співробітників служби зв"язків з громадськістю КП "Київпастранс".

Того ж дня, 14 лютого, об 11:40 усі закохані у Київ можуть прийти на станцію метро "Майдан Незалежності" на відкриття спільного проекту Київського метрополітену та мультфільму "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила".

З 14 лютого по 31 березня у вагонах одного з потягів Куренівсько-Червоноармійської (синьої) лінії метро розміщуватимуться банери, на яких головна героїня мультфільму "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила", київська принцеса Міла, розповідатиме про свої улюблені місця рідного міста.

14 лютого на станції метро "Майдан Незалежності" пасажирів чекає фотосесія, сувеніри від мультфільму "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила".

Вхід на станцію традиційно за жетонами.

У Валентинів день і навіть вночі всі закохані зможуть подати до відділу державної реєстрації актів цивільного стану (РАЦСу) заяву про реєстрацію шлюбу та зареєструвати шлюб, якщо він призначений у цей день.

РАЦСи 14 лютого 2018 року працюватимуть з 08:00 до 24:00.

Участь беруть усі відділи державної реєстрації актів цивільного стану областей та міста Києва. Перелік відділів шукайте за лінком.