Норовірус вражає Олімпіаду: Швейцарський лижник, що катався на ескалаторі – перша жертва

19471
16 лютого 2018

Двом швейцарським лижникам офіційно підтвердили, що вони є першими учасниками Олімпійських ігор-2018 у Пхьончхані, ураженими спалахом норовірусу.

Лижник Фабіан Бош. Фото perspactives.com

Двох фрістайл-лижників ізолювали від решти олімпійської збірної Швейцарії після перших симптомів – нудоти й послаблення, йдеться на The Daily Mail.

Один із шпиталізованих спортсменів – Фабіан Бош, його відео катання на ескалаторі стало дуже популярним у мережі протягом кількох останніх днів.

Реклама:

Зараз ідеться про те, що південнокорейська влада приховала перші спалахи вірусу, які відбулися ще до початку Олімпійських ігор.

Виявилося, що більш ніж 200 людям діагностували норовірус – вони працювали в охороні Олімпіади та в інших службах персоналу Ігор.

Норовірус – розповсюджене інфекційне захворювання, яке викликає у хворого блювоту й діарею, однак не потребує серйозного лікування.

Більшість людей відновлюються після цього недуга через кілька днів.

Реклама:

До 16 лютого ніхто із спортсменів не скаржився на подібні симптоми.

"Усі решта – в порядку, ми зробили усе, що змогли. Ми їзолювали двох спортсменів від решти команди, тепер їм просто потрібно одужати", – розповів представник збірної Швейцарії.

У коментарі олімпійської збірної Швейцарії також ідеться, що спорстмени, уражені норовірусом, все одно можуть брати участь у змаганнях, якщо їхнє фізичне здоров'я дозволятиме й вони дотримуватимуться усіх заходів безпеки.

Змагання з лижного фрістайлу розпочалися 9 лютого і триватимуть до 23 лютого.

Аби попередити подальше поширення вірусу, учасникам спортивних змагань порадили частіше мити руки та триматися подалі від великих скупчень людей.Реклама: