5 секретів, які допоможуть виховати щасливу дитину

Багато мам переймаються через одні й ті ж прогалини у вихованні своїх дітей: забагато шкідливої їжі, зомбування дітей телевізором і телефонними екранами.

Але причина щастя вашої дитини може критися у іншому.

Нижче – п’ять науково обґрунтованих секретів успішного батьківства, про які пише The Huffington Post.

1

Ідіть на роботу

Дочки працюючих матерів навчаються більше років, мають більше шансів працювати та отримували більші доходи.

Це довело дослідження Гарвардського університету, яке охопило 50 тисяч дорослих у 25 країнах.

Як виявилося, мами-кар’єристки можуть отримати навіть прихильність своїх майбутніх невісток. Адже сини працюючих мам частіше доглядають за дітьми, виконують домашню роботу і у подальшому шукають у дружини жінок, які працюють.

2

Кладіть дітей спати дуже рано

Батьки, які вкладають своїх дітей спати разом з сонцем (або влітку до того, як воно сяде) не тільки мають більше часу на відпочинок. Вони також отримують більш успішних дітей.

Сон корисний для фізичного, емоційного і когнітивного розвитку, а відсутність визначеного режиму сну призводить до того, що діти, віком від трьох років, сплять менше.

Згідно результатів дослідження Американського Національного фонду сну, малюки, які засинають до дев’ятої вечора сплять на 78 хвилин більше, ніж ті, хто заснули пізніше.

3

Заблокуйте свій телефон

Професор зі штату Іллінойс Брандон Макданіель вивчає зв’язок між залежними від гаджетів батьками та проблемами поведінки їхніх дітей. Це явище вже навіть має назву "Техноференція".

Результати недавнього дослідження цього професора показали наступне: батьки, які часто перевіряють телефони, відчувають себе без них як без рук або не можуть залишаються наодинці без гаджету, мають перервані стосунки зі своїми дітьми. А це, власне, призводить до агресивної поведінки дітей.

4

Співайте дітям

Діти відрізняють голос своїх батьків ще у внутрішньоутробному стані. Але спів має більше переваг, ніж просто розмова.

Дослідження, проведене в університеті Монреаля доводить, що діти залишаються спокійними вдвічі довше, якщо з ними не просто говорять, а співають їм.

Ще одне дослідження, проведене психіатрами Школи медицини Стенфордського університету, довело, що мамин спів у дитини викликає соціальні реакції. Згідно цього дослідження, сила дитячих неврологічних реакцій на голос матері розвиває соціальні здібності дитини.

Голос матері може стати важливим джерелом емоційного комфорту дітей. Директор Інституту нейрофізіологічної психології Великобританії Саллі Годдард Блайт радить співати колиски та дитячі вірші немовлятам і переконує, що це – запорука подальшої успішної освіти та емоційного благополуччя.

Інші експерти кажуть, що спів підвищує математичні та наукові здібності дітей.

5

Бігайте з дітьми

Дослідження Кембриджського університету показують, що активні матері мають здоровіших дітей.

Дослідники вбачають прямий, позитивний, зв'язок між фізичними навантаженнями дітей та їхніх матерів.

Чим активніша мама, тим активніша її дитина. Підсумок? Спітнілі мами = здорові діти!

Всі світлини від Depositphotos

Реклама:

Головне сьогодні