"Який трон улюблений?". Королева Єлизавета ІІ надіслала листа хлопчику з Запоріжжя

— 12 березня 2018, 11:43

10-річному хлопчику з Запоріжжя Савелію Васильєву надіслала листа королева Великої Британії Єлизавета ІІ.

Про це розповів його батько Денис.

Лист надрукований на королівському папері з гербом Букингемського палацу, а звернення і підпис зроблені від руки. Фото з Facebook Дениса Савельєва

Хлопчик написав листа у Букингемський палац.

"Я давно цікавився культурою Великої Британії: англійськими казками і легендами про короля Артура, лицарів Круглого столу і чарівника Мерліна, вивчав географію цієї острівної держави, Букингемський палац, багато читав про англійську королеву, намагався уявити собі її життя.

І одного разу вирішив написати Єлизаветі II – запитати, чи почувається вона по-справжньому королевою у своїх королівських палатах, який з 6 тронів у неї найулюбленіший, чи вірить вона, що чарівник Мерлін існував тощо", – розповів школяр "Укрінформу".

Фото з Facebook Дениса Савельєва

За його словами, він давно цікавився культурою Великої Британії, багато читав про королеву, але відповідей на всі свої запитання отримати не міг.

Тому й надіслав листа у палац.

Через деякий час після відправки звернення він отримав від королеви офіційну відповідь: лист, підготовлений за дорученням Єлизавети II її фрейліною Дженніфер Гордон-Леннокс.

[L]Королева дякувала за лист, справжній інтерес до королівської родини та британської культури.

Хлопчик розповів, що лист надрукований на королівському папері кольору слонової кістки з гербом Букингемського палацу, а звернення і підпис зроблені від руки.

Разом з посланням від королеви Великої Британії запорізький школяр отримав декілька інформаційних буклетів з палацу.

Реклама:

Головне сьогодні