Лише перероблений пластик: чому виробники пляшок змінюють виробництво

— 18 травня 2018, 11:58

Навіть найбільші виробники пластикових пляшок у світі вже усвідомлюють шкоду, яку вони завдають навколишньому середовищу.

Тому в своєму виробництві частково або повністю починають використовувати перероблену пластмасу.

Фото telos9/Depositphotos

Так з початку цього року компанія Encover почала використовувати лише перероблений пластик для пляшок з миючим засобом.

До 2020 року компанія обіцяє, що всі побутові товари, які вона виробляє, складатимуться лише з переробленого пластику, пише The Guardian.

А, наприклад, з 16 травня великобританський супермаркет Iceland став першим у світі, який дозволяє своїм клієнтам уникати пластикових упаковок за допомогою спеціального маркування.

[L]Ця тенденція набирає обертів. І хоча найбільші виробники пластикових пляшок довгий час відставали у спробі використовувати більше переробленої пластмаси від "зелених" компаній, сьогодні все починає змінюватися.

Зокрема, найбільший виробник пластикових пляшок у Великій Британії розпочинає процес збільшення вмісту переробленого пластику в усіх своїх пляшках.

До вересня компанія Princes збільшить використання переробленого пластику в своєму виробництві на 50%.

"Ми хочемо підвищити відсоток переробленого вмісту в усьому пластику, який ми використовуємо, – розповідає директор з корпоративних відносин Princes Девід Макдіармід.

Це серйозний крок не лише для нас, але і для більш широкої продуктової промисловості також, так як через нашу продукцію ми будемо досягати мільйонів домогосподарств".

Макдіармід також зазначає, що компанія хоче взяти на себе зобов'язання використовувати у виробництві 100% переробленого пластику, як тільки буде готова до такого рішення.

Перероблений матеріал Princes отримує від постачальника великобританського постачальника.

Наразі компанія Princes виробляє 7% пластикових пляшок, які використовуються у Великій Британії. Це – близько 900 метрів пляшок кожного року.

Реклама:

Головне сьогодні