Припинити арешти курців коноплі у громадських місцях закликав мер Нью-Йорка

515
24 травня 2018

Нью-Йоркський міський голова вимагає від головного департаменту поліції у місті припинити арештовувати людей, яких піймали на курінні марихуани у громадському місці.

Фото JANIFEST / Depositphotos

Про це пише CNN.

Згідно з діючими правилами, поліція у Нью-Йорку має право арештувати за куріння марихуани у громадському місці.

Реклама:

Міський голова Білл де Блазіо запропонував внести зміни до такої наркополітики, і замість арешту видавати повістку до суду.

За цим запитом поліція вже створила робочу групу, яка розглядає зберігання та куріння коноплі у громадських місцях, щоб дотриматися справедливих норм, вирішити проблеми громади та сприяти громадській безпеці.

Ця робоча група працюватиме протягом місяця.

Крім того, на заклик Білла вже відреагував окружний прокурор Манхеттену. Він пообіцяв, що припинить переслідування у справах про зборону куріння марихуани з 1 серпня.

Комісар поліції Нью-Йорку також погоджується з цим. За його словами, поліція не повинна арештовувати тих, хто не несе загрози для громадської безпеки.

Минулого року поліцейські у Манхеттені більше 5500 разів арештовували людей за куріння або зберігання невеликої кількості марихуани.

Реклама:

За федеральним законодавством США марихуана є незаконною речовиною.

Такі штати, як Нью-Йорк, декриміналізували її. Це означає, що тепер вживання коноплі у рекреаційних цілях – це правопорушення, а зберігання невеликої кількості – не є злочином.

Медична марихуана у Нью-Йорку легальна, але курити її не можна.Реклама: