За промахи будівельників звільнили 4 лікарів львівського пологового

— 24 травня 2018, 15:42

В.о. директора Львівського обласного клінічного перинатального центру (ЛОКПЦ) Ігор Потапов звільнив з роботи головну лікарку Ларису Янів, її заступника Ігоря Прокопіва, а також двох завідувачів відділеннями Василя Перцовича та Ігоря Ковальчука.

У наказі Потапова причиною звільнення вказано те, що лікарі "самоусунулись від спостереження за здійсненням ремонтно-будівельних робіт ЛОКПЦ", повідомляє zaxid.net.

Фото: zaxid.net

Потапова призначили в.о. директора три тижні тому.

Як розповів звільнений заступник головного лікаря Ігор Прокопів, перед звільненням до пологового приїжджала група обласних чиновників на чолі з головою облдержадміністрації Олегом Синюткою.

Це трапилось 22 травня. Під час цього приїзду з'ясували, що двері у приймальному покої надто вузькі, а приміщення рентген-кабінету і центрального стерилізаційного відділення взагалі неправильно облаштовані.

Для збільшення натисніть на зображення

За словами Прокопіва, адміністрація лікарні неодноразово казала будівельникам на ці недоліки, проте їх так і не усунули.

При цьому Олег Синютка і його заступники неодноразово інспектували хід реконструкції перинатального центру у 2016-2018 роках.

"В ході проведення перевірки (22.05.2018, 07:10) вищевказані недоліки нарешті були помічені губернатором. Паном Синюткою О.М., в присутності усіх осіб, що були на нараді, Ірині Микичак доручено підготувати перелік лікарів керуючих підрозділами, яких потрібно звільнити, озвучивши наступне: "Чи завідуючі не бачили недоліки? Чи вони сліпі? А сліпий лікар працювати не може", – розповів Прокопів.

Того ж дня 4 керівників пологового звільнили за наказом в.о. директора.

Директорка департаменту охорони здоров’я області Ірина Микичак підтвердила звільнення лікарів.

[L]Але при цьому визнала, що ширина дверей у приймальному покої збігається з проектною документацією.

"Лікарів звільнили не за огріхи будівельників, а за те, що вони не здійснювали зі сторони лікарні моніторинг за тим, що там відбувається, як будується.

Те, що Ігор Прокопів написав, що вони неодноразово зверталися, не відповідає дійсності", – сказала Микичак.

20 квітня Львівський обласний клінічний перинатальний центр урочисто відкрили після 5-річної реконструкції за участі президента Петра Порошенка і голови ЛОДА Олега Синютки.

Проте ЛОКПЦ досі не приймає пацієнток ні стаціонарно, ні навіть амбулаторно. Офіційна причина – тестування нового обладнання і налаштування його роботи.

Реклама:

Головне сьогодні