Дві українки отримали стипендії на навчання у США. Їм двічі відмовили у візі

— 17 серпня 2018, 13:22

Посольство США в Україні вже вдруге відмовило у навчальній візі 18-річним Інні Черняк і Тетяні Торчило.

Про це Ukraine Global Scholars повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Рішення щодо відмов консульські офіцери аргументували тим, що Інна і Тетяна не мають достатньо зв'язків з Україною, які зобов'язують їх повернутися назад після навчання у США.

Утім, як зазначають у Ukraine Global Scholars, учні мають зобов’язання після навчання у США не менше 5-ти років відпрацювати в Україні.

ВІДЕО ДНЯ
Для збільшення натисніть на зображення

Дівчата стали фіналістками програми Ukraine Global Scholars і виграли стипендії на навчання в американських приватних школах, що входять у ТОП-30 найкращих у США.

Фото з Facebook

За три роки існування програми така ситуація сталася вперше – до цього всім 36 дітям-фіналістам програми, посольство США відкривало навчальні візи.

Інна Черняк отримала повну стипендію на навчання у приватній школі Cheshire Academy. Це – перший випадок за 225 років існування школи, коли вона вирішила дати $122 тисячі учню-іноземцю.

Тетяна Торчило отримала запрошення на навчання у школу Gunnery.

"Gunnery надали мені стипендію в $146 000. Вона повністю покриває навчання, проживання на кампусі й страховку", – розповіла Тетяна УП. Життя.

Вона також зазначила, що директор школи писав листи на своїх сенаторів та конгресменів із проханням посприяти можливими способами в отриманні візи.

Наразі Інна і Тетяна збирають нові документи для подачі на візу втретє.

Усі діти із попередніх років вступу повністю дотримувались візових правил.

Ukraine Global Scholars створена, щоб сприяти навчанню українців у найкращих світових коледжах та університетах, що зазвичай розташовані у США.

Реклама:

Головне сьогодні