"Моє життя – не твоє порно": у Сеулі перевіряють туалети у пошуках шпигунських камер

— 10 вересня 2018, 16:05

З 2011 кількість випадків нелегальної зйомки у Південній Кореї виросла з 1300 на рік до 6000, зареєстрованих у 2017 році.

Фото CNN

Жінок записують на відео в їх будинках, фотографують під спідницями на вулицях і знімають на прихованих камерах в туалетах та роздягальнях, пише CNN.

Ці матеріали швидко поширюють в інтернеті, завантажують на потокові веб-сайти та публікують на форумах вуаєризму.

За останні 4 місяці десятки тисяч жінок в масках приєдналися до протестів в центрі Сеула під гаслом "Моє життя – не твоє порно".

Жінки вимагають від уряду вжити заходів для їх захисту.

Фото CNN

Наразі у Сеулі вже почала працювати група жіночих інспекторів. Вони щодня перевіряють 20 тисяч громадських туалетів і планують проінспектувати десятки тисяч приватних туалетів у пошуках шпигунських камер.

Такий підхід до вирішення проблеми почали висвітлювати ЗМІ. Його пропагує місцева влада. Але активістки кажуть, що цього недостатньо. Деякі з них звинуватили весь проект у тому, що це лише імітація безпеки.

Фото СNN

Вони все ще стикаються з відсутністю інтересу та розуміння з боку поліції та деяких законодавців і вказують на аналогічні програми, які були створені у столиці від 2016 року, але не дали будь-яких відчутних результатів.

Зокрема, поліцію звинувачують у бездіяльності. Зафіксовані випадки, коли правоохоронці навіть не висувають обвинувачення шпигунам, якщо вони безперешкодно здають свою камеру та карту пам'яті.

Більше того, в чинному законодавстві Південної Кореї йдеться про те, що людей, яких спіймали на незаконному записі або розповсюдженні відео, можуть засудити до позбавлення волі строком до 5 років.

Але лише близько 5% вироків передбачають таке рішення суду. Більшість злочинців засуджують до штрафів або умовних термінів.

[L]Раніше цього року офіційні представники Центру з надання допомоги жертвам сексуальних злочинів почали надавати консультаційні послуги та послуги з видалення відео з мережі.

Чиновники заявили, що протягом перших 50 днів роботи Центр допоміг 500 жертвам видалити більше 2200 відеороликів в інтернеті.

Він також надає жертві правову підтримку для подачі кримінальних обвинувачень і повідомлень про видалення.

Уряд також заявив, що він надасть місцевій владі $4,5 млн для збільшення патрулювання туалетів і роздягалень у пошуках шпигунських камер.

Реклама:

Головне сьогодні