Сортувати сміття можна навчитися у Telegram. Поради дасть бот

— 15 березня 2019, 12:22

Сортувати сміття тепер усім охочим допомагатиме чат-бот сортувальник у Telegram.

ГО "Україна без сміття" спільно із Infopulse та студентами КПІ ім. Ігоря Сікорського розробили програму, яка допоможе користувачам навчитись розрізняти види вторсировини, розкаже, як правильно підготувати її до відправки на станцію та де і коли працюють такі станції.

Робота над ботом тривала 2 місяці. Він має функції підказок, пошуку, вміє переадресовувати користувача на потрібні сторінки та дозволяє залишити відгук або підтримати організацію.

Програма також стане практичною частиною дипломної роботи студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського, які займалися його розробкою в межах практики в компанії Infopulse.

"Ми дуже раді боту і дуже чекали на його запуск, оскільки щодня ми відповідаємо на десятки запитів, пов’язаних із сортуванням. Сподіваємось, що це не лише зробить інформацію більш доступною для людей, а і значно спростить роботу нам", — каже голова ГО "Україна без сміття" Євгенія Аратовська.

ВІДЕО ДНЯ

Бот вміє навчатися, тому чим активніше користувачі будуть надсилати йому запити, тим швидше він буде поповнювати свою інформаційну базу, прогресувати та відповідати на запитання все точніше й краще.

Протестувати бот можна тут.

Вас також може зацікавити:

Ми не хочемо втрачати з вами зв'язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на нашій сторінці у Facebook.

А якщо хочете бути в курсі лише новин та важливої інформації про здоров'я, підписуйтесь на нашу Facebook-групу про здоров'я.

Реклама:

Головне сьогодні