Помер актор, який грав Чубакку у “Зоряних війнах”

— 3 травня 2019, 10:45

Не можна бути фанатом "Зоряних війн" і не любити Чубакку – мандрівника з племені вуккі, механіка на космічному кораблі "Тисячолітній Сокіл".

На жаль, актор Пітер Мейг’ю, який виконав роль Чубакки у III, IV, V, VI та VII епізодах "Зоряних війн" помер у віці 74 років, пише CNN.

Фото: CNN

Він помер 30 квітня у своєму домі, що в Північному Техасі, в оточені дружини та їхніх трьох дітей.

Зріст актора був 222 сантиметри. Частково це посприяло тому, що саме його обрали на роль Чубакки. В костюмі волохатого мандрівника зріст Мейг’ю становив 229 сантиметрів.

Фото: CNN

Його родина стверджувала, що він вклав всю свою душу у роль Чубакки. Це можна було побачити у кожному кадрі фільму, по тому, як він бігав, тримаючи ноги у формі X, по тому, як він стріляв, по кожному руху його тіла.

"Це був найдобріший велетень, – мовив Марк Хаміль, який грав Люка Скайвокера у оригінальній трилогії. – Великий чоловік з ще більшим серцем. Він завжди міг мене розсмішити. Чудовий друг, якого я любив. Я вдячний за все, що ми пережили. Я став кращою людиною просто тому, що знав його".

Фанати, яким вдалося зустріти актора на різних заходах, постять з ним фото та згадують його.

Фото: CNN

"Я такий вдячний, що містер Мейг’ю знайшов сили взяти участь у цьогорічному святкуванні Зоряних війн, хоча мав пропустити один день через проблеми зі здоров’ям. Це така честь, що я та моя дружина @gokateego змогли сфотографуватись з ним, це так багато означає для нас", – написав Кейс Форч, який запостив фото від 13 квітня 2019 року, яке зробив під час святкування річниці "Зоряних війн" у Чикаго.

Вас також може зацікавити:

Ми хочемо тримати з вами зв'язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на нашій сторінці у Facebook.

А якщо хочете бути в курсі лише новин та важливої інформації про здоров'я, підписуйтесь на нашу Facebook-групу або Telegram про здоров'я та здоровий спосіб життя.

Реклама:

Головне сьогодні