Науковці порахували, скільки ми з'їдаємо пластику за рік

— 6 червня 2019, 16:45

В середньому доросла людина на рік з’їдає не менше 50 тисяч частинок мікропластику. І вдихає стільки ж.

Про це свідчить нове дослідження групи американських науковців, опубліковане в журналі Environmental Science and Technology, пише The Guardian.

Фото info.zonecreative.it/Depositphotos

Вчені порівняли дані 26 попередніх досліджень, в рамках яких вимірювалася кількість частинок мікропластику у рибі, молюсках, цукрі, солі, пиві, воді, тощо, а також у повітрі.

Крім того, допомогли науковцям зробити такі висновки дієтичні рекомендації уряду США щодо рекомендованої до споживання кількості продуктів.

Дослідники кажуть, за їхніми розрахунками, діти споживають лише на 10 тисяч частинок менше, аніж дорослі. І, ймовірно, справжня кількість спожитого пластику в рази більша, адже щодо забруднення проаналізували далеко не всі продукти.

ВІДЕО ДНЯ

Автори наукової роботи також зауважують, різко збільшило кількість вжитого пластику споживання води з пластмасових пляшок.

Вплив мікропластику на організм людини поки що мало вивчений, однак точно відомо, що пластик може вивільняти токсичні речовини.

Вас також може зацікавити:

Ми хочемо тримати з вами зв'язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на нашій сторінці у Facebook.

А якщо хочете бути в курсі лише новин та важливої інформації про здоров'я, підписуйтесь на нашу Facebook-групу або Telegram про здоров'я та здоровий спосіб життя.

Реклама:

Головне сьогодні