Подорожувати яскраво у 2021 пропонує Епіцентр своїм покупцям ®

— 23 лютого 2021, 12:05

88 подорожей до Стамбулу, Буковелю та Львова дарує мережа торгових центрів "Епіцентр" своїм покупцям до Міжнародного жіночого дня 8 березня.

Це не лише про вітання та відпочинок, а й про незабутні враження, емоції та любов з крутезними подарунками.

Знову і знову Епіцентр пропонує людям розширювати горизонти пізнання своєї країни та світу, а тому проєкти, де можна виграти подорож, стали вже традиційним і улюбленими у мережі.

"Зізнаємось, що всі ми вже добряче втомились від вірусів, карантинів та несподівано холодної зими,- розповіла Ірина Шинкаренко, заступник голови ТОВ "Епіцентр К" з реклами та маркетингу. – А тому нашою акцією "Весну святкуй і мандруй" хочемо розбавити будні людей та наголосити, що життя – це не лише робота і турботи, а й відпочинок, враження, спілкування з коханими та рідними людьми. В попередні роки Епіцентр дарував десятки подорожей для переможців акцій в Європу, Азію ну і звичайно по Україні. Ми і надалі будемо відкривати світ і рідну країну для наших покупців та дарувати їм незабутні враження. Тому даруйте і подорожуйте: 88 подорожей чекають на вас."

Умови участі в акції традиційні: всі, хто придбає в мережі "Епіцентр" товари від 1, 5 тис. грн одним чеком в період до 31 березня включно та зареєструє чек на epicentrk.ua, отримає шанс на перемогу.

Щасливих переможців обере ситема рандом 1 квітня. Туристична подорож включатиме в себе на кожну особу: проживання в готелі, харчування, проїзд, трансфер та медичне страхування.

"Відновлення туристичного ринку після карантину відбувається досить швидко, але взнаки дається криза, яка призвела до зменшення грошової маси у людей, - зазначив Володимир Шостак, представник турагенства "Світ подорожей". – Зараз туроператори пропонують тури у Домінікану, ОАЕ, Мальдіви – хоч і недешевий сегмент, та має стабільний попит. Шрі -Ланка- середній сегмент, також непогано продається, попри жорсткі умови по обмеженню в пересуванні тощо. Беззаперечними лідерами серед українців є напрямки у Єгипет та Туреччину. Кенія – новий, перспективний екзотичний напрямок. Звичайно, тури організовуються з дотриманням всіх норм безпеки."

І завершальний аргумент. Люди, які регулярно подорожують, на 7% щасливіші, - свідчать дослідження провідних світових туроператорів.

Накопичення досвіду подорожей надає помітний вплив на задоволеність життям.

Вони кажуть, що туристи на 7% щасливіші за домувальників. Адже ті, хто регулярно виїжджають щонайменше на 120 кілометрів від свого будинку, більш задоволені своїм життям.

Тому і в свята і в будні дивуйте своїх коханих, даруйте яскраві подорожі, незабутні емоції, гарний настрій і свою любов.

Головне сьогодні