"Зимова Країна на ВДНГ" прийняла цієї зими понад мільйон гостей ®

— 19 березня 2021, 15:04

13 та 14 березня на ВДНГ у Києві яскраво відсвяткували Запальну Масляну.

Ця подія стала фіналом шостого сезону "Зимової Країни" — масштабного проєкту, що об’єднує десятки розважальних локацій.

За три місяці роботи "Зимову Країну" відвідали понад 1 мільйон гостей (1 056 829 осіб, згідно з даними автоматичного підрахунку кількості відвідувачів Trassir).

Це стало можливим завдяки роботі локацій просто неба. Організатори від самого початку робили ставки саме на них, як на форматі безпечного відпочинку.

Беззаперечним лідером цієї зими стала ковзанка — її відвідало майже 75 000 осіб (на 20 000 більше, ніж торік).

На другому за популярністю місці — тюбінгові гірки, з них з’їхало понад 52 000 гостей.

Також популярністю цього року користувалися виставка "Динозаври морських глибин" (41 000 відвідувачів), екстремальні атракціони (40 000 відвідувачів), Резиденція Санти (25 000 відвідувачів) та Різдвяна Фабрика Мрій (15 000 відвідувачів).

Євген Мушкін, генеральний директор ВДНГ:

"За рік, що минув, локації просто неба стали головними розважальними й дозвіллєвими зонами на ВДНГ. Розуміючи всю важливість дотримання карантинних норм, і особливо соціальної дистанції, ми розширили площу ковзанки до 2000 м², облаштували трибуни, переодягальню та камери схову просто неба, зону черги збільшили утричі. А найпопулярнішу локацію минулих років — Корпорацію Подарунків — трансформували у вуличний ярмарок. Біля входу на всі локації ми наносили розмітку та встановлювали обмежувальні паркани, а також постійно нагадували гостям про необхідність дотримання карантинних норм. Усі ці міри допомогли нам уникнути великих скупчень як у приміщеннях, так і на вулиці й зберегти за ВДНГ статус одного з найбільш безпечних місць для сімейного відпочинку, навіть у такий непростий час".

Рекордну кількість відвідувачів зібрали й новорічні святкування на ВДНГ. Усього з 1 по 3 січня на локаціях "Зимової Країни" побувало майже 100 000 осіб. Це найвищий показник та абсолютний рекорд для цих дат за всі 6 років існування проєкту.

Завершальним святом сезону стало святкування "Запальної Масляної", яке вже традиційно супроводжувалось великими безкоштовними концертами від радіо П'ятниця. Участь у них взяли відомі українські артисти: DANTES, Оля Цибульська, TARABAROVA та інші.

Також гостей радували розмаїттям активностей: народними забавами конкурсами та подарунками. Яскравим фіналом стало запальне шоу від Київського вогняного театру та колективне спалювання п’ятиметрового опудала Зими.

За даними власного опитування ВДНГ серед відвідувачів: 30% гостей цьогорічної "Зимової Країни" вже не вперше обирають Експоцентр для новорічних канікул.

А основною причиною для чергового відвідування локацій стало позитивне враження, що склалося від відвідування ВДНГ у минулі роки. Понад 55% опитуваних оцінили розваги "Зимової Країни 2020 — 2021" за найвищим балом, а ще 30% оцінили рівень організацій як хороший.

Команда проєкту вже розпочала підготовку до теплого сезону. Незабаром організатори оголосять тему та локації цьогорічного "Літа на ВДНГ".

Офіційний сайт та соцмережі ВДНГ:

vdng.ua

Facebook

Viber

Головне сьогодні