Procter&Gamble та Червоний Хрест підтримують медичну спільноту України®

— 17 травня 2021, 18:44

Procter & Gamble та Червоний Хрест України передадуть медикам понад 10 тисяч одиниць засобів індивідуального захисту для допомоги у боротьбі з пандемією.

Завдяки співпраці Червоного Хреста України та компанії Procter & Gamble (P&G) сьогодні медики Літинської центральної районної лікарні Вінницької області отримали засоби індивідуального захисту(ЗІЗ): респіратори типу FPP3, захисні багаторазові костюми, окуляри та антисептики.

Також незабаром допомога буде спрямована Ямпільській центральній районній лікарні на Вінниччині.

Загалом в рамках співпраці з компанією P&G працівники та волонтери Червоного Хреста України передадуть найближчим часом понад 10 тисяч одиниць засобів індивідуального захисту до лікарень Києва і ще 7 областей країни: Чернівецької, Миколаївської, Львівської, Житомирської, Тернопільської, Дніпропетровської, Івано-Франківської.

"Компанія P&G – соціально відповідальна і ми розділяємо схожі принципи та цінності, зокрема, у підтримці тих, хто цього найбільше потребує. Наразі ми об’єднуємо спільні зусилля, аби разом допомагати медичній спільноті, яка вже більше року продовжує боротися з пандемією COVID-19", зазначив Максим Доценко, генеральний директор Національного комітету Товариства Червоного Хреста України.

"Спільно з Червоним Хрестом України ми забезпечуємо необхідними засобами індивідуального захисту 18 опорних лікарень по усій Україні. Разом з нашим партнером ми допомагаємо лікарям бути здоровими і захищеними у боротьбі з пандемією", підкреслив Дмитро Кисельов, генеральний директор Procter & Gamble в Україні.

За словами медиків, їм потрібна будь яка допомога, аби протистояти пандемії та рятувати людські життя. Особливо необхідні засоби індивідуального захисту.

Вищезазначені опорні лікарні, що задіяні у боротьбі з пандемією, отримають по 500 респіраторів типу FPP3, 50 захисних костюмів й окулярів та 50 одиниць антисептиків 1000 мл.

Головне сьогодні