МОРЖО: морозиво зі смаком морозива ®

— 26 липня 2021, 12:50
Морозиво пломбір МОРЖО у вафельному цукровому ріжку

Як обрати смачний пломбір? Практична порада та рекомендація від компанії "Три Ведмеді" та бренду морозива МОРЖО.

В наш час споживач у змозі обирати серед великої кількості пропозицій морозива, проте не завжди вибір вдалий. Прекрасний на вигляд продукт може не виправдати очікування та мати не той смак пломбіру, на який ви розраховуєте.

Варто знати, що смачний пломбір має у складі молоко або продукти його переробки. Щоб не хвилюватися за склад і смак, достатньо віддати свою перевагу морозиву МОРЖО. Цей пломбір подарує саме ту насолоду продуктом, на яку ви очікуєте перед покупкою смачного чистого пломбіру.

Лінійка МОРЖО представлена в різних форматах упаковки, кожен з яких особливий. Наприклад, щоб вафельний стаканчик хрумкотів якомога довше, в МОРЖО його зсередини вкривають глазур’ю. Такий собі смачний "кешбек" наприкінці.

Для ласунів, які звикли до 100-грамових порцій морозива, був створений великий цукровий ріжок. Так що солодкої прохолоди точно вистачить! А ще він – красунчик!

Полюбляєте морозиво на паличці? У МОРЖО впевнені, що глазур, якою воно вкрито, не має обсипатися та забруднювати руки. Але при цьому її точно має бути вдосталь і вона має бути смачною!

Морозиво пломбір та шоколадний пломбір МОРЖО глазуроване на паличці

Для дружніх родин чи великих компаній друзів, любителів справжнього пломбіру, МОРЖО пропонує варіації сімейних упаковок. І кожна, якій віддасть перевагу покупець, не розчарує.

МОРЖО – морозиво зі смаком морозива.

Головне сьогодні