Є перший мільйонер в Епіцентрі! Мережі торговельних центрів – 18 ®

— 9 серпня 2021, 16:15
ІЛЮСТРАЦІЯ: Епіцентр

Такого ще точно не було! 18-ий день народження мережі торговельних центрів "Епіцентр" у компанії вирішили відсвяткувати особливо гучно та у дорослому форматі – аж на 50 мільйонів.

Компанія прагне, щоб кожний покупець мережі відчув себе переможцем та отримав незабутні емоції від кожної покупки.

Старт азартний і драйвовий!

Починаючи з 7 серпня покупці, які здійснили покупку на суму від 1500 грн з карткою "Вигода", отримують в чеку QR-код чи посилання на сторінку акції на сайті epicentrk.ua (або через SMS-повідомлення, якщо забирають товар інтернет-магазину на пункті самовивозу).

Зайшовши на сторінку акції, де чек вже буде автоматично зареєстрований та натиснувши кнопку старт, учасник має шанс отримати 1 000 000, 50 000, 5 000 та інші суми балів на картку "Вигода".

Нагадаємо, що 1 бал=1 гривня. Загальний подарунковий фонд акції становить 50 мільйонів балів!

— Святкуючи свій День народження, кожен іменинник хоче влаштувати для гостей справжнє незабутнє свято та вразити їх, – коментує акцію Ірина Шинкаренко, СМО ТОВ "Епіцентр К".

Мережа торгових центрів "Епіцентр" щороку відкриває нові та розширює вже наявні торгові центри, дарує покупцям буквально гори дарунків, здійснення їх мрій, автомобілі, подорожі, квартири та приємні сюрпризи. У цьому році нам — 18.

І ми святкуємо по-дорослому. Даємо шанс виграти в загальному 50 мільйонів балів на покупки в Епіцентрі.

Не здивуємось, якщо нас почнуть називати Епіцентром мільйонерів. Маємо вже першого мільйонера і таких щасливчиків буде ще багато.

Тим самим прагнемо, щоб українці облаштовували свої оселі красиво, сучасно та затишно. А для щасливого та комфортного життя в Епіцентрі є все!

Перший мільйонер, на картку якого буде зараховано один мільйон балів, здійснив покупку в столичному Епіцентрі в перший день акції.

Жінка купувала товари для ремонту своєї квартири. І відразу не повірила, що отримала аж один мільйон балів.

Каже, що виграних балів вистачить, щоб здійснити сучасний якісний ремонт в помешканні. Протягом двох перших днів 10 учасників акції отримали по 50 тис. балами.

Загалом понад 20 тис покупців взяли участь в акції за вихідні. Акція триватиме до кінця місяця і є безпрограшною: кожен, хто перейде за посиланням на сторінку акції, гарантовано отримає певну суму балів аж до мільйона.

Шанс на мільйон отримає кожен, хто здійснить покупку будь-яких товарів в Епіцентрі з карткою "Вигода" на суму від 1500 грн.

Подробиці та Правила акції є на сайті: https://epicentrk.ua/ua/actions/epitsentru-18.html.

Із нетерпінням чекаємо на наступних мільйонерів в Епіцентрі.

Головне сьогодні