Понад 25 000 гостей: як пройшли офіційне відкриття урбан-парку ВДНГ  ®

— 13 вересня 2021, 14:29
ФОТО: ВДНХ

11 та 12 вересня стали знаковими для новітньої історії Національного комплексу "Експоцентр України".

У суботу, 11 вересня, урбан-парк ВДНГ нарешті запрацював офіційно — на відкриття завітали Президент України Володимир Зеленський та Президент Міжнародного Олімпійського комітету Томас Бах.

Зокрема, Володимир Зеленський зазначив, що убран-парки — сучасні магніти, що допоможуть надалі збільшити кількість українців, які займаються спортом та піклуються про своє здоров’я.

Пан Бах погодився із Президентом України та поділився, що він приємно вражений темпами будівництва урбан-парку ВДНГ та його інфраструктурою.

"Це — світовий рекорд для спорудження такого об'єкта, на якому представлені стільки видів спорту. Нічого подібного ніде у світі я раніше не бачив", — прокоментував свій візит Президент МОК. Також Томас Бах додав, що подібні парки стовідсотково допоможуть розвивати нові дисципліни олімпійських видів спорту в Україні.

ФОТО: ВДНХ

Нагадаємо, урбан-парк ВДНГ — перша частина великого спортивного кластера, який з’явиться на ВДНГ уже цього року. Розробленням його концепції займається урбан-бюро Big City Lab.

У неділю, 12 вересня, в урбан-парку ВДНГ пройшов перший Фестиваль вуличних культур. Його співорганізаторами стали Street Culture, які з 2016 року займаються популяризацією вуличної культури та роблять її частиною міського життя.

Фестиваль присвятили об’єднанню молоді навколо масштабного руху вуличних культур. Протягом дня найкращі атлети з 20 міст України влаштовували батли з брейкінгу, скейтбордингу, ролерблейдингу, паркуру, фри-рану, стритболу, панна, bmx й футбольному фристайлу та решті видів вуличних культур. Таким чином вони власним досвідом демонстрували гостям фестивалю, як саме мають працювати окремі споти урбан-парку. У стритбольному споті відбулись баскетбольні битви та фінал Всеукраїнської стритбольної ліги

Загалом за два дні, за даними пресслужби ВДНГ, урбан-парк відвідало понад 25 000 гостей, що є майже вдвічі більше ніж у перший вікенд тестової роботи локації.

З понеділка урбан-парк ВДНГ продовжує працювати у звичному режимі 24х7, вхід на всі локації — вільний.

Офіційний сайт ВДНГ
Facebook ВДНГ

Реклама:

Головне сьогодні