На Харківщині у катівні окупантів знайшли ікони, видряпані полоненими на стіні. ФОТО

Діана Кречетова — 3 жовтня 2022, 17:27

У звільненому від окупантів Вовчанську, що на Харківщині, на стіні катівні знайшли ікони, видряпані полоненими українцями.

Фото ікон оприлюднив у Facebook народний депутат від "Слуги народу" і заступник голови комітету Верховної Ради з гуманітарної політики Павло Сушко.

На світлині над іконами також можна побачити надряпані фрази із молитви "Отче наш".

"Почули про знайдену катівню. Нам її показали. Побачили на свої очі ці написи на стінах. Ікони, надряпані власноруч людьми, яких там тримали окупанти. Засічки пережитих днів та тексти молитов. Важко уявити, які жахіття перенесли люди. Не пробачимо!" – написав Сушко.

Ікони на стіни окупантської катівні у Вовчанську. Фото: Павло Сушко

Читайте також: "Вони лежали, притулившись один до одного". Історія життя та загибелі восьми родичів, могили яких знайшли в Ізюмі

За його словами, у місті досі чутно вибухи, адже Вовчанськ розташований на кордоні з Росією – на північному сході Харківщини. Станом на 1 жовтня у людей, які залишаються у місті, немає доступу до світла і зв'язку.

Фото: Павло Сушко

Об'їзна дорога – розбита. На під'їзді до Вовчанська посеред лісу можна побачити покинуті позиції російських окупантів, а на узбіччях непоодинокі написи "міни". На одному з таких узбіч стояв автомобіль, якій підірвався напередодні, каже нардеп.

Читайте також: "По декілька сіл за день". Звільнення Харківщини очима військових та місцевих

Реклама:

Головне сьогодні