Чорноморські Ігри 2023 – для дітей заради майбутнього!®

— 16 серпня 2023, 12:20

У Києві за підтримки Українського Культурного Фонду відбувся 19-й Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль "Чорноморські Ігри".

Проведення фестивалю у Києві стало вимушеним кроком, оскільки постійне місце проведення "Чорноморських Ігор" – м.Скадовськ – знаходиться в тимчасовій окупації.

Ідея підтримки Херсонщини, частина якої знаходиться у тимчасовій окупації, а інша частина перебуває під постійними обстрілами ворога, стала ключовою у філософії "Чорноморських Ігор 2023".

Більше того, фестиваль об’єднав талановитих дітей України, які сьогодні розкидані по всьому світі. На участь у вокальному конкурсі було надіслано 517 заявок з 25-ти областей України, а також з 12 країн світу, в яких зараз мешкають наші конкурсанти.

Володаркою Гран-прі 19-х "Чорноморських Ігор" стала Єва Генова, 13 років, місто Костопіль, Рівненської області. Єва присвятила цю перемогу своєму татові та усім захисникам і захисницям нашої країни.

На превеликий жаль, батько Єви не побачив переможного виступу доньки. Він загинув 14 липня під час виконання бойового завдання...

Як завжди у "Чорноморських Ігор" сильний склад журі.

У 19-му сезоні в журі працювали: Валентин Коваль (член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення), Альона Савінова (викладачка вокалу), Натела Чхартішвілі-Зацаринна (генеральна продюсерка каналу М1), Тарас Тополя (лідер гурту АНТИТІЛА), Олена Мозгова (музична продюсерка), Віталій Дроздов (генеральний продюсер TAVR Media), TARABAROVA (співачка, автор пісень), NK (співачка, володарка Гран-прі "Чорноморських Ігор" 2004), Тіна Кароль (народна артистка України).

Фестиваль підтримала рекордна кількість популярних українських виконавців зі своїми актуальними патріотичними піснями та треками: ENLEO, Demchuk, Маша Кондратенко, dj Polinka, Probass ∆ Hardi, TVORCHI, СОЛОХА, Анна Трінчер, М’ЯТА, POSITIFF, КOLA, MamaRika, Zlata OGNEVICH, SHUMEI, СНЕЕV, TARABAROVA, Олександр Пономарьов, Jerry Heil, ROXOLANA, KARTA SVITU, Kazka, "Український гурт Антитіла".

Традиційно серед гостей фестивалю були його переможці та лауреати різних років: NK, DZIDZIO, Tiна Кароль, DOROFEEVA, DIMARIA, SONIKA |Софія Самолюк, Darisha, Олена Усенко, MASHA DANILOVA, Alena Omargalieva, KRYLATA, TAYANNA.

"Дякую ЗСУ та усім, хто стоїть на захисті нашої країни, що ми змогли провести 19-ті "Чорноморські Ігри". На жаль, цього року не в Скадовську, але все ж ми змогли зібрати наших талановитих дітей з різних куточків як України, так і світу.

Фестиваль продовжує виконувати свою головну місію – підтримувати, розвивати та надавати можливість самореалізації для творчих дітей.

Але цього року наші додаткові завдання були не менш важливим – привернути увагу до проблеми втраченого дитинства та відправити свій посил підтримки мешканцям Херсонщини, які знаходяться під постійними обстрілами та в тимчасовій окупації.

Ми показали незламність та стійкість дітей України, їхню жагу до творчості та бажання рости і розвиватися у рідній вільній Україні. Дякую Українському культурному фонду, усім партнерам та медіа за допомогу в реалізації наших цілей", – говорить засновник фестивалю Микола Баграєв.

Глядачами фестивалю стали ВПО з Херсонщини, діти загиблих героїв, учасники бойових дій та їхні родини, воїни з інвалідністю, сонячні діти з Херсонщини.

Телеверсія фестивалю буде показана у телемарафоні Єдині новини 26 серпня о 21-й годині.

1, 9 та 16 вересня – в ефірі музичного каналу М1.

Головне сьогодні